INDYK NA PARZE #22: Dead as Disco – gdyby Batman został gwiazdą muzyki [STEAM DECK]
Wydany niedawno we wczesnym dostępie Dead as Disco może okazać się jedną z najciekawszych gier tego roku. Jednak jeszcze na to
Portal o grach na PC, konsole i smartfony
Wydany niedawno we wczesnym dostępie Dead as Disco może okazać się jedną z najciekawszych gier tego roku. Jednak jeszcze na to
Forza Horizon 6 to jedna z najpiękniejszych odsłon serii… a jednocześnie pustych. Dziękujemy wydawcy Microsoft Polska za udostępnienie kodu Xbox
Studio ZA/UM pojawiło się znienacka i w 2019 roku zrobiło niemałe zamieszanie w Giercach Dolnych. Stworzyli oni tytuł, który w
Szukając ostatnio czegoś lekkiego, wpadła mi w oko gra Pathway studia Robotality. Przeklęte grobowce, pustynia, poszukiwanie skarbów i strzelanie do
Do tej pory to Euro Truck Simulator 2 lub Minecraft były moimi ulubionymi grami do zrelaksowania się. Jednak to nie
Styl noir przedstawiano już w niezliczonych grach i filmach z detektywem w roli głównej. Nikt jeszcze nie wpadł, aby połączyć
Cult of the Lamb to jedna z najsłodszych i równocześnie najmroczniejszych gier, w jakie zagrałem. Jakim cudem to połączenie pasuje!?
Napawa mnie dumą fakt, jak silną pozycję w światowym gamedevie budują polscy deweloperzy. Powierzenie Bloober Team remake’u kultowego Silent Hill
Morbid Metal to zdecydowanie najlepsza gra Ubisoftu w tym roku… której Ubisoft nawet nie zrobił. Dziękujemy wydawcy Ubisoft za dostarczenie
„Nie chcę, ale muszę” – tak mogę podsumować swoją reakcję, gdy zobaczyłem nową odsłonę Reigns podczas przeglądania nowości na Steamie.
Ten polski survivalowy city builder jest z nami już 5 lat, a jednak gdy odpaliłem go w dniu premiery, poczułem
Już od dłuższego czasu szukam naprawdę dobrego przedstawiciela gier hidden object. I być może właśnie takiego znalazłem. Na łamach tej
Dawno, dawno temu, w czasach kiedy w sklepach brakowało papieru toaletowego a ludzie zmuszeni byli do siedzenia w domu, ogrywałem
Nie śpię po nocach, bo widzę je… Kule. One nacierają! Do gatunku roguelike i roguelite podchodzę z dużą rezerwą. Gdy
Losy NORSE śledziłem zanim jeszcze wprost zaprezentowano, jak wyglądają rozgrywka i fabuła. Ujawnienie gry zbiegło się z moim największym szaleństwem
Jeśli ktokolwiek zaproponowałby mi wyprawę na K2, to bez wahania bym odmówił. Ba, spontaniczny wypad na Rysy uznałbym za zbyt
„Gry rozum śpi, budzą się demony” – mawiał Francisco Goya. Dosłowną interpretację tej ryciny – iż to nocą, kiedy zmruży
Choć moje serce zazwyczaj bije mocniej dla światów fantasy, to uniwersum Warhammera 40,000 zawsze budziło mój podziw. Mimo że nadrabianie
Dzisiaj TesterGier w nietypowym wydaniu! A mianowicie – dostałem do recenzji… KSIĄŻKĘ KUCHARSKĄ Z GOTHICA. Więc postanowiłem się pobawić w
Przypadek Company of Heroes 3 jest niezwykły. Trudno mi uwierzyć, że Relic Entertainment, twórcy jednych z najlepszych RTS-ów w historii,
Gryzie mnie, ratunku! Z Devour pierwszą styczność miałem w czasach pandemicznych. Gdy tylko się dowiedziałem, że jest możliwość ogrania tego