Redakcja

Emilia Wyciślak (Redaktor naczelny)
Polonistka, entuzjastka fantastyki, graczka RPG. W wolnym czasie, którego nie posiadam, pochłaniam dziesiątki książek, gier, filmów i seriali.
Don Mateo (Zastępca redaktora naczelnego)
A imię moje 40 i 4.... witam w mojej kuchni, nazywam się Don Mateo i będę waszym podróżnikiem w czasie, który z mroków historii przypomni najlepsze/najbardziej pamiętne/najgorsze gry w historii, w moim małym kąciku o nazwie ,,Retromaniak". Na ekranach waszych monitorów, będę też widniał jako felietonista, więc nie regulujcie odbiorników. Prywatnie, jestem wielkim fanem rocka i metalu, studiuję dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim.
raNn (Autor oraz twórca na kanale YouTube)
Od młodości zakochany w grach, wychowany na FPSach. Gram głównie na PC i PS4, ale jestem też dumnym posiadaczem kolekcji sprzętów Sony od PS1 do PS4 i handheldów. Poza grami interesuje się serialami, muzyką i horrorami.
Adrian Kozicz (Autor)
Fan gier strategicznych, symulatorów wojennych oraz gier wyścigowych. Z zamiłowania fan początków przemysłu growego i pseudo znawca historii technologii i gier. Gracz konsolowy pecetowy. Do niedawna sprzedawca gier konsolowych. Prywatnie fan seriali i książek z rosyjskiego nurtu Post-Apo.
Przemysław Bednarski (Autor i korektor)
Z wykształcenia politolog, obecnie student dziennikarstwa. Oprócz gier, interesuje się także kinem i astronomią. Zawodowo i prywatnie gramatyczny nazista bez litości. Swoje teksty na temat historii, problemów społecznych i memów internetowych publikuje na blogu bednarskiprzemyslaw.pl
Natalia Popielarz (Autor i korektor)
Studentka Informatyki, miłośniczka różnego rodzaju gier (również planszowych) z wciągającą historią, niezapomnianym klimatem i urzekającą oprawą graficzną. W wolnych chwilach lubię dobrą książkę oraz kino.
Teofila Siewko (Autor i korektor)
W trakcie pisania...
rembus76 (Autor)
Lat 17. Humanista, pasjonat historii, języków obcych (przede wszystkim angielskiego) i j. polskiego. "Pececiarz" od urodzenia, choć posiada obydwie kieszonsolki Sony. Spokojny luzak, który lubi pisać to, co czytacie :P.
Kamil Wiechnik (Autor)
Weteran gier wideo, mający styczność z praktycznie każdym gatunkiem. RPG'owy ekspert, scenariuszowy wyjadacz, growy znawca. Wszędzie dostrzega alegorie, nawiązania do ogólnopojętej kultury i głębokie przesłania egzystencjalne. Prywatnie fan dobrego horroru, niegardzący ambitną parodią. Hip-Hopowy słuchacz, preferujący klimaty oldschoolowe.
k0ster (CEO)
Pasjonat gier od komputerowych, po planszowe. Z przyjemnością śledzę nowinki technologiczne. Uwielbiam biegać, jeździć na rolkach oraz obecnie uczę się gry na gitarze.

Współpracownicy

Maksymilian Goszczycki (Autor)
Narcystyczny student bezpieczeństwa wewnętrznego, specjalizujący się w sprawach terroryzmu, konfliktów międzynarodowych, społecznych i rzecz jasna grach! Wychowany na strategiach fan RPGów. Do tego gram w League of Legends, ot tak dla sportu.
palec911 (Autor)
Absolwent Politechniki Gdańskiej. Elektryk z zawodu. Gracz z powołania. Współzawodnictwo, gry sportowe, multiplayer - to mój żywioł. Nie pogardzę dobrym erpegiem ani grą akcji TPP. Ponadto kinomaniak i gdy czas pozwoli, to siądę z dobrą książką.
Ernest Rozbicki (Autor)
19 latek, wielbiciel gier, które dają możliwość rywalizacji e-sportowej. Student politologii i stosunków międzynarodowych na University of Sussex. Marzy o byciu profesjonalnym graczem.
Nothy (Autor)
Student, który uwielbia seriale i gry, w bardzo różnych uniwersach. Gram od dawna, w różne tytuły, ale moje serce skradła rozgrywka online. Do listy zainteresowań mogę dołączyć także astronomię i od niedawna fizykę kwantową.
Jan Kalinowski (Autor)
W trakcie pisania...
Kacper Tomasz Putynowski (Autor)
W trakcie pisania...
Szymon "Szogun" Rogowski (PR oraz twórca na kanale YouTube)
Technik Inżynierii Środowiska i Melioracji. Z komputerami się właściwie wychowuję. Osobiście uważam, że miałem szczęście urodzić się na przełomie lat 80/90, gdyż był to okres galopu komputerowego. Obecnie jestem recenzentem gier na naszym kanale YouTube. Redakcja twierdzi, że ciężko mnie zadowolić.
Filip Nowakowski (Autor)
Przyszły sędzia snookera, zapalony gracz Doty i fan piłki kopanej.
Mateusz "Azi" Majewski (Autor)
Inżynier elektroniki i telekomunikacji, magister marketingu i PRu, trudni się funkcjonalnym testowaniem gier. Miłośnik MMO, retro i wszelkiej japońszczyzny.
Adrian Szczepański (Autor)
Student, perkusista, fan muzyki wszelakiej. W gry gram od drugiego roku życia. Uwielbiam retro i produkcje Nintendo.
Łukasz Litwiński (Autor)
Paweł Jankowski (Autor)
Szymon Rybarczyk (Autor)
Jakub Ślubowski (Autor)
Paweł Kabziński (Autor)