Po roku Mass Effect: Andromeda jest już bardzo tanie w Euro RTV i AGD

Mass Effect: Andromeda miało być naprawdę imponującą, świetną grą, ale jak widać – coś poszło zupełnie nie tak. Gra nie doczekała się kontynuacji i umarła śmiercią naturalną. Teraz można dostać ją za grosze.

Jeśli ktoś nie grał jeszcze w Mass Effect: Andromeda, to ma właśnie okazję. Gra kosztuje 39,90 w Euro RTV AGD – wystarczy zarejestrować ją sobie w sklepie. Ogólnie, tytuł nie jest aż tak zły, jak na początku mógł się wydawać. Ma swoje błędy, ale generalne uwagi do Andromedy można sprowadzić na plus. Są rzeczy, którymi ludzie się ekscytowali, jak easter eggi i nawiązania do oryginalnej trylogii, ale i tak nie uratowało to całości.

Mimo wszystko, gra jest warta tych niecałych 40 złotych. Chociaż to naprawdę ogromny spadek w cenie. Zawsze najniższą cenę, w tym link do sklepu Euro RTV Agd znajdziecie na porównywarce Ceneo.


Pamiętaj, aby przed zakupem zawsze sprawdzać cenę → Najniższe ceny gier znajdziesz na Ceneo.
Kupując za pośrednictwem naszego linku wspierasz rozwój naszego portalu, dziękujemy!


Dzięki, że doceniłeś nasz wkład i przeczytałeś ten wpis do końca! Jesteś częścią naszej społeczności i to od Ciebie zależą nasze dalsze kroki. Możesz nam pomóc:

  • zostawiając komentarz - wiele się nie napracujesz, a my dowiemy się na czym Ci zależy,
  • polub nasz fanpage na Facebooku, żebyś z łatwością otrzymywał informacje o naszej działalności,
  • daj znać znajomym - razem stworzymy wielką społeczność "Testerów Gier",
  • zasubskrybuj nasz kanał YouTube jeżeli chciałbyś, abyśmy publikowali więcej filmów.

Emilia Wyciślak

Polonistka, entuzjastka fantastyki, graczka RPG. W wolnym czasie, którego nie posiadam, pochłaniam dziesiątki książek, gier, filmów i seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *