Darmowe skrzynki w Battlefroncie 2!

Battlefront 2 wciąż próbuje utrzymać się na powierzchni, a EA robi wszystko, żeby gracze byli zadowoleni. W związku z problemami technicznymi związanymi z nagrodami, które właściwie się nie odblokują.

Jak dostać darmową skrzynkę w Battlefront 2? To bardzo proste, wystarczy się zalogować, a gra przywita nas komunikatem, że przeprasza za niedogodności, masz tu graczu trochę rzeczy. Miłe! Biorąc pod uwagę fakt, że mikro płatności nie wróciły jeszcze do łask (i oby się to naprawdę nigdy nie stało), wygląda to tak, że firma serio dba o dobre samopoczucie grających.

Z dobrych wieści: wieść niesie, że twórcy chcą rozszerzyć Battlefronta 2 o epizod (DLC) związany z Wojnami Klonów. W grę wchodzi również „conquest mode” (tryb podboju?). Na razie są to plotki, ale wiedzieć miło. Czy ocali to tę grę? Nie wiadomo, miejmy nadzieję, że EA pójdzie po rozum do głowy.


Pamiętaj, aby przed zakupem zawsze sprawdzać cenę → Najniższe ceny gier znajdziesz na Ceneo.
Kupując za pośrednictwem naszego linku wspierasz rozwój naszego portalu, dziękujemy!


Dzięki, że doceniłeś nasz wkład i przeczytałeś ten wpis do końca! Jesteś częścią naszej społeczności i to od Ciebie zależą nasze dalsze kroki. Możesz nam pomóc:

  • zostawiając komentarz - wiele się nie napracujesz, a my dowiemy się na czym Ci zależy,
  • polub nasz fanpage na Facebooku, żebyś z łatwością otrzymywał informacje o naszej działalności,
  • daj znać znajomym - razem stworzymy wielką społeczność "Testerów Gier",
  • zasubskrybuj nasz kanał YouTube jeżeli chciałbyś, abyśmy publikowali więcej filmów.

Emilia Wyciślak

Polonistka, entuzjastka fantastyki, graczka RPG. W wolnym czasie, którego nie posiadam, pochłaniam dziesiątki książek, gier, filmów i seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *