CS:GO: Koniec turnieju CS_SUMMIT. Podsumowanie

Zakończył się trwający od czterech dni turniej, którego nazwa to CS_SUMMIT. W ostateczności zwyciężyła brazylijska drużyna SK Gaming.

Patrząc na grę poszczególnych zespołów, można by się zastanawiać, co się dzieje z taką drużyną jak Ninjas in Pyjamas, o których już pisałem wcześniej. Szwedzi zajęli razem z Teamem Liquid 5-6 miejsce. Szkoda mi drużyny, w której gra Christopher „GeT_RiGhT” Alesund. Ich gra mnie smuci. Kiedyś wygrywali turnieje, była to jedna z najlepszych drużyn na świecie, a teraz spadli. Ten turniej nie mógł być dla nich udany. Szczerze, to myślałem, że zagrają dobrze.

Wracając do spotkania finałowego pomiędzy SK Gaming a Gambit Esports

Natomiast zaskoczył mnie bardzo pozytywnie występ Gambit Esports, drużyna zajęła drugie miejsce i dotarła do finału, gdzie musieli uznać wyższość SK Gaming. Tyle, że ekipa FalleNa, która awansowała do drabinki wygranych miała już jedną mapę przewagi. Chociaż mapę Inferno wygrał zespół Zeusa, więc był remis. Na drugiej mapie – Cache – Brazylijczycy nie dali żadnych szans swoim rywalom i pokonali ich 16:2. Ostatnią mapą finału był Train i tam już gra obu drużyn była bardzo dobra, wyrównana, ale ostatecznie to właśnie coldzera, FalleN, TACO, fer oraz felps wygrali mapę i cały turniej.

 

Co myślę o poszczególnych drużynach?

Na pewno dziwi mnie fakt, że drużyny które były gospodarzami turnieju (mam na myśli tutaj Team Liquid, OpTic Gaming, Cloud9) nie dotarły do finału, a są to zespoły naprawdę mocne, szczególnie zwracam uwagę na dwie ostatnie. Pamiętam, że OG było najlepszą drużyną świata, ale teraz już tak nie jest. To samo było w przypadku C9, które również się wyróżniało. Francuzi z Team EnVyUs po zmianach również nie są w formie do gry. GODSENT, czyli druga szwedzka formacja tego turnieju też nie pokazała się od dobrej strony. Wydaje mi się, że teraz to np. Gambit Esports będzie składem, który „wejdzie na właściwe tory” CS:GO.


Pamiętaj, aby przed zakupem zawsze sprawdzać cenę → Najniższe ceny gier znajdziesz na Ceneo.
Kupując za pośrednictwem naszego linku wspierasz rozwój naszego portalu, dziękujemy!


Dzięki, że doceniłeś nasz wkład i przeczytałeś ten wpis do końca! Jesteś częścią naszej społeczności i to od Ciebie zależą nasze dalsze kroki. Możesz nam pomóc:

  • zostawiając komentarz - wiele się nie napracujesz, a my dowiemy się na czym Ci zależy,
  • polub nasz fanpage na Facebooku, żebyś z łatwością otrzymywał informacje o naszej działalności,
  • daj znać znajomym - razem stworzymy wielką społeczność "Testerów Gier",
  • zasubskrybuj nasz kanał YouTube jeżeli chciałbyś, abyśmy publikowali więcej filmów.

Mitchu

Od trzech lat interesuję się tematyką e-sportową, głównie Counter-Strike: Global Offensive. Zajmuję się nagrywaniem i montowaniem filmów, fotografią oraz uczę się grafiki komputerowej. W przyszłości chciałbym napisać książkę na temat CS:GO.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *