Wszystkie rzeczy do poprawy w Mass Effect: Andromeda

Wiemy już, nad czym firma Bioware postanowiła popracować w pierwszej kolejności, jeśli chodzi o Mass Effect: Andromeda. Narzekania fanów nie są bowiem wcale bezzasadne, jako, że w sieci pojawiło się naprawdę mnóstwo przykładów rzeczy, które należałoby dopracować. Ilość bugów jest momentami zatrważająca.

andromeda poprawki

Poprawa animacji twarzy

Bioware świadome jest tego, jak bardzo rozjuszyło fanów leniwe podejście do modelowania i animacji postaci. Jest to jedna z pierwszych rzeczy, do których poprawki się zabiorą, chociaż jak sami mówią, nie nastąpi to jednak od razu. Nie ma się co dziwić – będą potrzebować na to ogromnego patcha.

Lepszy kreator  postaci

Stworzenie Rydera w Mass Effect: Andromeda to istna zmora. Opcji jest niewiele, kolory skóry czasami doprowadzają do szału. Oczywiście, gra ogranicza nas o tyle, że Sarah i Scott muszą być choćby nieco podobni do swoich rodziców, to jednak nie zmienia faktu, że kilka nowych opcji na pewno nie zaszkodziłoby naszej grze. Z drugiej strony Szary Strażnik z rodu Couslandów nie miał aż takiego problemu!

Poprawa opcji romansowych

Nie jest sekretem, że opcje romansowe męsko-męskie są w tej grze bardzo okrojone, inaczej, niż w przypadku Inkwizycji. To kolejna sprawa, którą Bioware obiecało się zająć. Miejmy nadzieję, że przy okazji poprawi całą resztę.

Zapis podczas ważnych misji

Zasadniczą wadą Andromedy jest to, że gry zwyczajnie nie da się zapisać, jeśli w danej chwili znajdujemy się na ważnej misji. To szalenie irytujące. Bioware powiedziało, że zwróci na to uwagę.

Firma obiecuje też poprawę innych błędów, toteż miejmy nadzieję, że na tym nie poprzestaną. Niesmak jednak pozostaje – wygląda to trochę tak, jakby wydali grę w wersji próbnej i właśnie teraz próbowali łatać większość z problemów, które dotychczas wystąpiłyby w bardzo wczesnej fazie. To naprawdę mało optymistyczne, biorąc pod uwagę, jak dużo czasu miała ta firma na dopracowanie takich szczegółów.

A wy? Poprawy jakich błędów oczekujecie? Co jeszcze was drażni?

 


Pamiętaj, aby przed zakupem zawsze sprawdzać cenę → Najniższe ceny gier znajdziesz na Ceneo.
Kupując za pośrednictwem naszego linku wspierasz rozwój naszego portalu, dziękujemy!


Dzięki, że doceniłeś nasz wkład i przeczytałeś ten wpis do końca! Jesteś częścią naszej społeczności i to od Ciebie zależą nasze dalsze kroki. Możesz nam pomóc:

  • zostawiając komentarz - wiele się nie napracujesz, a my dowiemy się na czym Ci zależy,
  • polub nasz fanpage na Facebooku, żebyś z łatwością otrzymywał informacje o naszej działalności,
  • daj znać znajomym - razem stworzymy wielką społeczność "Testerów Gier",
  • zasubskrybuj nasz kanał YouTube jeżeli chciałbyś, abyśmy publikowali więcej filmów.

Emilia Wyciślak

Polonistka, entuzjastka fantastyki, graczka RPG. W wolnym czasie, którego nie posiadam, pochłaniam dziesiątki książek, gier, filmów i seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *