Twórcy Layers of Fear ze zwiastunem nowej produkcji – Blair Witch – ZOBACZ WIDEO!

Nie tak dawno w sieci pojawił się zwiastun prezentujący nowe dzieło polskiego studia Bloober Team – Blair Witch. Gra oczywiście nawiązuję do popularnego pod koniec lat 90. horroru „Blair Witch Project”.

W grze wcielamy się w postać byłego policjanta, który prowadzi śledztwo w sprawie zaginionego dziecka. Jak można się domyślić, szybko okazuje się, że w sprawę zamieszane jest coś więcej. Zresztą, co tu dużo mówić – przekonajcie się sami na poniższym materiale:

W grze pomaga nam również pies. Co ciekawe, gracz ma wpływ na zaufanie czworonoga wobec nas. Może to np. przełożyć się na to, czy nasz towarzysz postanowi nas obronić w niektórych sytuacjach, czy chociażby pomoże nam znaleźć jakieś wskazówki.

Gra zadebiutuje 30 sierpnia na PC oraz Xboksie One. Jeśli natomiast chcecie wcześniej wczuć się w klimat horrorów od Bloober Team, zachęcamy do ogrania serii Layers of Fear.


Pamiętaj, aby przed zakupem zawsze sprawdzać cenę → Najniższe ceny gier znajdziesz na Ceneo.
Kupując za pośrednictwem naszego linku wspierasz rozwój naszego portalu, dziękujemy!


Dzięki, że doceniłeś nasz wkład i przeczytałeś ten wpis do końca! Jesteś częścią naszej społeczności i to od Ciebie zależą nasze dalsze kroki. Możesz nam pomóc:

  • zostawiając komentarz - wiele się nie napracujesz, a my dowiemy się na czym Ci zależy,
  • polub nasz fanpage na Facebooku, żebyś z łatwością otrzymywał informacje o naszej działalności,
  • daj znać znajomym - razem stworzymy wielką społeczność "Testerów Gier",
  • zasubskrybuj nasz kanał YouTube jeżeli chciałbyś, abyśmy publikowali więcej filmów.

Seweryn Kułak

Pasjonat gier komputerowych. Od dziecka ogrywa różne tytuły: od prostych symulatorów, po skomplikowane RPG i RTS. Z wykształcenia tłumacz j. angielskiego, który liczy, że kiedyś uda mu się zostać profesjonalnym tłumaczem gier komputerowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *