[18+] W Assassin’s Creed Odyssey możesz wspiąć się na TĘ część ciała posągu Zeusa

Chociaż Ubisoft obiecywał, że nagości w Assassin’s Creed Odyssey nie będzie, to jednak chyba zapomniał o pewnym detalu. Jak wiadomo, starożytni Grecy byli bardzo dokładni w odwzorowywaniu postaci boskich. Bardzo dokładni…

To raczej w ramach zabawnego smaczku, niż jakiejś ciekawszej wiadomości co do nadchodzącej gry. W Assassin’s Creed: Odyssey będziemy mogli – jak to asasyni – wspinać się w różne miejsca. Jednym z nich jest posąg Zeusa Gromowładnego, uzbrojonego w swój nieodłączny atrybut – piorun. Rzecz w tym, że Zeus jest odwzorowany tak, jak robiono to w starożytnej Grecji czyli z pełnym, jak to się mówi, dobrodziejstwem inwentarza. To oznacza, że możemy się zacząć wspinać także po międzynożu szacownego przywódcy greckiego panteonu.

AC Odyssey posąg Zeusa

Wspinać na posąg wielkiego boga warto, bo na szczycie jego pioruna jest punkt synchronizacyjny. Oczywiście, możemy wybrać inną drogę i wspinać się po nodze, ale założę się, że jak gracze tylko to zobaczą, to będą wybierać zgoła inną drogę do boskiego, hehe, atrybutu. Zresztą, prawdę mówiąc, nasza postać będzie komentować proces wspinania po boskim członku:

A tutaj komentarz Kassandry:

Jak widać, przynajmniej nasi bohaterowie (w przeciwieństwie do gracza) uznali, że taka wspinaczka stanowi swoiste świętokradztwo. Albo po prostu się boją, że  to najsłabsza część posągu, która może się urwać i dopiero byłyby jaja…

Ciekawe, czy istnieje także żeński posąg (na przykład ten Ateny), po którym postać również mogłaby uskutecznić wspinaczkę. Z drugiej strony Ubisoft chyba nie chce powodować oburzenia. Jak widać, możliwość wspinania się po boskich częściach intymnych została jednak przez twórców przewidziana. Więc kto wie? Tak czy siak, to zabawne mrugnięcie oka ze strony twórców do samych graczy.

Dołączcie do naszej grupy Facebookowej – Testerzy Gier, aby dzielić się ciekawymi promocjami z naszą społecznością, zachęcamy także do polubienia naszego fanpage, aby być na bieżąco z newsami ze świata gier. Jeżeli lubicie także oglądać recenzje z gier zostawcie suba na naszym kanale YouTube.


Pamiętaj, aby przed zakupem zawsze sprawdzać cenę → Najniższe ceny gier znajdziesz na Ceneo.
Kupując za pośrednictwem naszego linku wspierasz rozwój naszego portalu, dziękujemy!


Dzięki, że doceniłeś nasz wkład i przeczytałeś ten wpis do końca! Jesteś częścią naszej społeczności i to od Ciebie zależą nasze dalsze kroki. Możesz nam pomóc:

  • zostawiając komentarz - wiele się nie napracujesz, a my dowiemy się na czym Ci zależy,
  • polub nasz fanpage na Facebooku, żebyś z łatwością otrzymywał informacje o naszej działalności,
  • daj znać znajomym - razem stworzymy wielką społeczność "Testerów Gier",
  • zasubskrybuj nasz kanał YouTube jeżeli chciałbyś, abyśmy publikowali więcej filmów.

Emilia Wyciślak

Polonistka, entuzjastka fantastyki, graczka RPG. W wolnym czasie, którego nie posiadam, pochłaniam dziesiątki książek, gier, filmów i seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *