PlayStation 5 w szwedzkim Media Markt – czy poznaliśmy oficjalną cenę konsoli?

Niespodziewanie, na szwedzkiej stronie Media Markt ukazała się konsola PS5 dostępna w cenie ok. 4050 zł. Tym bardziej ciekawy jest fakt, że nowa konsola ukazała się na stronie jeszcze przed zapowiedzią Sony.

Cena może odstraszać, jednak prawdopodobnie jest to cena tymczasowa, która powinna ulec zmianie po oficjalnej zapowiedzi sprzętu. Całkiem nie dawno, analityk potwierdził, że zarówno Xbox Scarlet, jak i PS5 kupimy „w atrakcyjnej cenie”.

Oczywiście na stronie nie znajdziemy informacji odnośnie daty premiery konsoli, zdjęć czy innych szczegółów związanych z PS5. Jedyne co możemy znaleźć to przewidywana specyfikacja oraz informacja dotycząca wstecznej kompatybilności.

Prawdopodobnie, konsola zadebiutuje dopiero pod koniec 2020 roku. Obsłuży ona rozdzielczość 8k, ray tracing oraz zostanie wyposażona w przyspieszony dysk SSD, który według testów, ma znacząco skrócić czas ładowania.

Źródło: https://www.mediamarkt.se/sv/product/_sony-playstation-5-1283580.html?fbclid=IwAR1YgKp9PdIl5T8dbKhOvPrD2R7Xo0hvllUlHxKNItQUofztd9Jjsz6jgj8


Pamiętaj, aby przed zakupem zawsze sprawdzać cenę → Najniższe ceny gier znajdziesz na Ceneo.
Kupując za pośrednictwem naszego linku wspierasz rozwój naszego portalu, dziękujemy!


Dzięki, że doceniłeś nasz wkład i przeczytałeś ten wpis do końca! Jesteś częścią naszej społeczności i to od Ciebie zależą nasze dalsze kroki. Możesz nam pomóc:

 • zostawiając komentarz - wiele się nie napracujesz, a my dowiemy się na czym Ci zależy,
 • polub nasz fanpage na Facebooku, żebyś z łatwością otrzymywał informacje o naszej działalności,
 • daj znać znajomym - razem stworzymy wielką społeczność "Testerów Gier",
 • zasubskrybuj nasz kanał YouTube jeżeli chciałbyś, abyśmy publikowali więcej filmów.

Seweryn Kułak

Pasjonat gier komputerowych. Od dziecka ogrywa różne tytuły: od prostych symulatorów, po skomplikowane RPG i RTS. Z wykształcenia tłumacz j. angielskiego, który liczy, że kiedyś uda mu się zostać profesjonalnym tłumaczem gier komputerowych.

One thought on “PlayStation 5 w szwedzkim Media Markt – czy poznaliśmy oficjalną cenę konsoli?

 • 9 grudnia 2020 o 21:51
  Permalink

  Ps5 jeszcze niema a media market już ją ma czytać tego się nie da

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *