Fallout 5 (kiedy powstanie) skupi się na aspekcie single player

Ogłoszenie Fallouta 76 bardzo uradowało graczy, aczkolwiek szybko przekonali się oni, że nie pokryje ich całego zapotrzebowania. Podczas, gdy ma on być skupiony na multi, jego potencjalny brat, Fallout 5, skupi się na przeżyciach solowych.

To nie jest jakaś oficjalna zapowiedź piątego Fallouta, ale spodziewać się możemy, że prędzej czy później zobaczymy ten tytuł. Przy założeniu, że zdecydowali się na szóste Elder Scrolls i przy wszystkich optymistycznych prognozach, w których mamy dostać dobrą grę, jest naprawdę w porządku.

O wszystkim dowiadujemy się od Todda Howarda, który jest po prostu zamęczany przez dziennikarzy (i jest mi smutno, że go męczą, ale hej, inaczej byśmy niczego nie wiedzieli). Producent mówi o potencjalnych, przyszłych grach Bethesdy… i zapowiada się to naprawdę nieźle.

Fallout 5 multiplayer

Fallout 76 ma być typem rozgrywki innym od tego, który już poznaliśmy… i tak jak pisałam wcześniej, nie wszyscy byli zachwyceni pójściem głównie w opcję multiplayer. Howard jednak nas uspokaja – to, co w jednych grach będzie na miejscu, niekoniecznie stanie się w innych. Mowa tu o wspomnianych już przed chwilą szóstych Elder Scrolls oraz Falloucie 5, który zapewne prędzej czy później ujrzy światło dzienne.

Z jakichś powodów twórcy nie chcą rozstać się ze starymi narzędziami i silnikami. Powodem może być tu to, że pragną je rozwijać… a jak przykazuje przypadek CD Projektu, próba napisania nowej mechaniki (w tym przypadku dla Cyberpunka 2077) może skończyć się sporym przestojem w projektowaniu gry.

Dobrze wiedzieć, że nasz gdzieś tam wymarzony (i choćby tak dobry, jak New Vegas) projekt żyje i ma się dobrze. Trzymamy kciuki i wspieramy twórców!

O czym mógłby traktować Fallout 5? Dołączcie do naszej grupy Facebookowej – Testerzy Gier, aby dzielić się ciekawymi promocjami z naszą społecznością, zachęcamy także do polubienia naszego fanpage, aby być na bieżąco z newsami ze świata gier. Jeżeli lubicie także oglądać recenzje z gier zostawcie suba na naszym kanale YouTube.

źródło: WCCTech


Pamiętaj, aby przed zakupem zawsze sprawdzać cenę → Najniższe ceny gier znajdziesz na Ceneo.
Kupując za pośrednictwem naszego linku wspierasz rozwój naszego portalu, dziękujemy!


Dzięki, że doceniłeś nasz wkład i przeczytałeś ten wpis do końca! Jesteś częścią naszej społeczności i to od Ciebie zależą nasze dalsze kroki. Możesz nam pomóc:

  • zostawiając komentarz - wiele się nie napracujesz, a my dowiemy się na czym Ci zależy,
  • polub nasz fanpage na Facebooku, żebyś z łatwością otrzymywał informacje o naszej działalności,
  • daj znać znajomym - razem stworzymy wielką społeczność "Testerów Gier",
  • zasubskrybuj nasz kanał YouTube jeżeli chciałbyś, abyśmy publikowali więcej filmów.

Emilia Wyciślak

Polonistka, entuzjastka fantastyki, graczka RPG. W wolnym czasie, którego nie posiadam, pochłaniam dziesiątki książek, gier, filmów i seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *