Zagraj już teraz w Battlefront 2 beta za darmo – instrukcja

Ze względu na panujące zamieszanie związane z niepoprawnymi kodami pre-order EA rozdaje klucze do wcześniejszej bety wszystkim!

Electronic Arts ze względu na przytłaczającą ilość zgłoszeń utworzył automat, który przesyła klucze z dostępem do bety – jedyne co należy zrobić to zgłosić problem z kluczem (którego nie mamy).

Nie uwierzycie – nikt tego nie sprawdza. Nawet jeśli nie posiadacie żadnego klucza, który nie działa – to nadal otrzymacie klucz do bety.

Cały proces wraz z otrzymaniem klucza w mailu trwa niecałe 5 minut!

Instrukcja tekstowa:

1. Wejdź na stronę https://help.ea.com/en/
2. Kliknij “Help with a Game”
3. Wyszukaj “Battlefront”
4. Wybierz “Battlefront 2”
5. Zaznacz temat “Codes and promotions”
6. Wybierz swoją platformę
7. Naciśnij “Contact Us”
8. Topic “Codes and promotions”
9. Issue “Invalid code”
10. Code error zostaw pusty i naciśnij “Select contact option”
11. Upewnij się, że ścieżka jest dobra
12. Uzupełnij wszystkie informacje kontaktowe
13. Wybierz “Email us”

[Aktualizacja: jeżeli po wykonaniu kroku 13. strona nie przechodzi dalej, odświeżcie całą stronę i spróbujcie raz jeszcze – niektórym przechodzi dopiero po kilku próbach]

W przeciągu niecałej minuty dostaniecie na podany adres mailowy nowiutki kod, który po dodaniu do Waszej biblioteki Origin umożliwi Wam pobranie i granie w betę – już teraz!

Instrukcja obrazkowa krok po kroku:

Wypełniamy ostatni krok i w ciągu niecałej minuty mamy klucz na skrzynce. Wystarczy dodać do naszej biblioteki i pobierać.

Widzimy się na polu bitwy!

Chcesz być na bieżąco z branżą gier? Polub nas na Facebooku oraz subskrybuj nasz kanał na YouTube, a nigdy nie przegapisz takich okazji jak ta!

My już graliśmy – o to nasze wrażenia.

Pasjonat gier od komputerowych, po planszowe. Z przyjemnością śledzę nowinki technologiczne. Uwielbiam biegać, jeździć na rolkach oraz obecnie uczę się gry na gitarze.

k0ster

Pasjonat gier od komputerowych, po planszowe. Z przyjemnością śledzę nowinki technologiczne. Uwielbiam biegać, jeździć na rolkach oraz obecnie uczę się gry na gitarze.