Nowa postać w Resident Evil: Resistance

Resident Evil: Resistance (sieciowy dodatek do Resident Evil 3 Remake) zadebiutował na rynku gier wideo dwa tygodnie temu. Wczoraj wprowadzono do gry pierwsze, interesujące zmiany. Dodano pewną czołową żeńską postać serii.

A mowa o Jill Valentine. To postać, której nie trzeba przedstawiać fanom serii Resident Evil. RE Resistance wyszedł 3 kwietnia 2020 roku, a w produkcji pojawili się zupełnie nowi bohaterowie. Capcom chcąc wprowadzić jakieś aktualizacje, zdecydował się na dodanie kultowej osobistości cyklu RE, aby urozmaicić sieciowy tryb multiplayer do RE3 Remake. Jill nie posiada żadnych nadprzyrodzonych zdolności w porównaniu do innych grywalnych postaci – dysponuje tylko skillem uniku, który był dostępny w remake’u trzeciej odsłony, ale poza tym gra się nią identycznie. Postać została odtworzona bardzo dobrze: zarówno pod względem graficznym, jak i gameplayowym nie ma się do czego przyczepić.

Resident Evil 3 Remake – recenzja [PC]

Co poza tym słychać w Resident Evil: Resistance?

Oprócz dodania Jill, nic się nie zmieniło. Gra się dokładnie tak samo. Nowych map ani trybów nie dodano. Jedyne, co zauważyłem, to to, że jest o wiele więcej graczy, którzy potrafią sobie radzić zarówno w roli ocalałych, jak i mózgu operacji. Postać Jill jest wybierana obecnie jako pierwsza, ale nie ma co się dziwić, skoro to jedyna nowość w grze. Ja również wcieliłem się trzy razy w postać Jill i grało mi się nią tak samo jak innymi bohaterami. Na tę chwilę gamechangerem nie jest, nadal uważam, że postać Valerie jest najlepsza do grania.

Czy warto sprawdzić tryb multiplayer do Resident Evil 3 Remake?

Jak najbardziej tak, o czym możecie przeczytać w recenzji na naszej stronie:

Resident Evil: Resistance – recenzja [PC]


Pamiętaj, aby przed zakupem zawsze sprawdzać cenę → Najniższe ceny gier znajdziesz na Ceneo.
Kupując za pośrednictwem naszego linku wspierasz rozwój naszego portalu, dziękujemy!


Dzięki, że doceniłeś nasz wkład i przeczytałeś ten wpis do końca! Jesteś częścią naszej społeczności i to od Ciebie zależą nasze dalsze kroki. Możesz nam pomóc:

  • zostawiając komentarz - wiele się nie napracujesz, a my dowiemy się na czym Ci zależy,
  • polub nasz fanpage na Facebooku, żebyś z łatwością otrzymywał informacje o naszej działalności,
  • daj znać znajomym - razem stworzymy wielką społeczność "Testerów Gier",
  • zasubskrybuj nasz kanał YouTube jeżeli chciałbyś, abyśmy publikowali więcej filmów.

Patryk Wieżewski

Pasjonat gier wideo od najmłodszych lat. Lubi wszystkie gatunki gier, ale serię Resident Evil wielbi ponad inne. Poza graniem uwielbia koszykówkę i gry planszowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *