Znamy datę premiery nowej gry od Riot Games!

Riot Games to studio, które ostatnimi czasy można opisać jednym słowem – zaskoczenie. Otóż studio poinformowało, że już za kilkanaście dni rozpoczną się otwarte beta testy nowej gry z uniwersum League of Legends: karcianki pt. Legends of Runeterra. Co więcej, data beta testów jest również datą premiery gry, ponieważ postępy w grze, od momentu bety, nie będą kasowane.

Powiedzmy sobie szczerze. Od momentu debiutu Hearthstone, popularna karcianka w uniwersum World of Warcraft nie ma sobie równych. W niedługim czasie może to się jednak zmienić, ponieważ już 24 stycznia 2020 roku oficjalnie będziemy mogli zagrać w nową grę od studia Riot GamesLegends of Runeterra.

Co wiemy o grze? Sam Riot zapowiedział, że gra w większym stopniu będzie bazować na umiejętnościach graczy, niż na tak popularnym i irytującym zarazem RNG (Random Number Generation), czyli systemie losowości, który występuję w grach tego typu.

Równie ważny jest dobrze opracowany system biznesowy, który pozwoli na łatwiejsze zdobywanie kart w grze (szczególnie ważne dla nowych graczy). Oczywiście tak jak w przypadku League of Legends, gra będzie dostępna za darmo, a pobrać ją będziecie mogli już 24 stycznia 2020 roku.

Myślicie, że Legends od Runeterra jest w stanie przebić sukces Hearthstone? Ja, szczerze powiedziawszy, nie mogę się doczekać, żeby spróbować swoich sił w nowej „karciance”, ponieważ oprócz Hearthstone’a, gatunek ten jest naprawdę mało eksploatowany.


Źródło: Destructoid


Pamiętaj, aby przed zakupem zawsze sprawdzać cenę → Najniższe ceny gier znajdziesz na Ceneo.
Kupując za pośrednictwem naszego linku wspierasz rozwój naszego portalu, dziękujemy!


Dzięki, że doceniłeś nasz wkład i przeczytałeś ten wpis do końca! Jesteś częścią naszej społeczności i to od Ciebie zależą nasze dalsze kroki. Możesz nam pomóc:

  • zostawiając komentarz - wiele się nie napracujesz, a my dowiemy się na czym Ci zależy,
  • polub nasz fanpage na Facebooku, żebyś z łatwością otrzymywał informacje o naszej działalności,
  • daj znać znajomym - razem stworzymy wielką społeczność "Testerów Gier",
  • zasubskrybuj nasz kanał YouTube jeżeli chciałbyś, abyśmy publikowali więcej filmów.

Seweryn Kułak

Pasjonat gier komputerowych. Od dziecka ogrywa różne tytuły: od prostych symulatorów, po skomplikowane RPG i RTS. Z wykształcenia tłumacz j. angielskiego, który liczy, że kiedyś uda mu się zostać profesjonalnym tłumaczem gier komputerowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *