Ruszyły testy publiczne w World of Tanks – z polskimi czołgami!

Długośmy na ten dzień czekali, jak śpiewał Jacek Kaczmarski. No i wreszcie – polskie drzewko czołgów pojawia się w World of Tanks. Właśnie rusza test publiczny!

Nadchodzi update 1.1 do World of Tanks, a w nim ukłon w stronę polskich graczy (których jest przecież niemało). Dostaniemy niemało czołgów na każdy Tier. Pojeździmy sobie więc czołgami TP – od leciutkiego i malutkiego 4TP do 60TP Lewandowskiego.

Jak uzasadniają wprowadzenie tych czołgów twórcy? Jest to ich zdaniem (słusznie) ukłon w stronę Polski, która jest niejako mostem pomiędzy wschodem i zachodem, a która niejednokrotnie musiała wykazywać się odwagą ze względu na swoje umiejscowienie… i bardzo ekspansywnych sąsiadów. Ponadto, polskie community w World of Tanks jest jednym z największych i w ten sposób twórcy chcą podziękować swoim wiernym graczom. Bardzo to miłe, dziękujemy!

Polskie czołgi w World of Tanks

Przyznam, że trochę na to czekałam w czasach, kiedy grałam jeszcze w World of Tanks (a były to czasy, kiedy arty robiły niesamowite spustoszenie na polu bitwy, dopiero później dostały solidnego nerfa). Wargaming Studios wie, jak zadowolić swoich graczy. Czy będą to dobre czołgi? Trudno mi na ten moment ocenić, tutaj musiałby wypowiedzieć się ekspert od gry.

Tutaj możecie zobaczyć, jak wygląda mniej więcej zaproszenie do testów:

Jeśli jeszcze nie graliście w World of Tanks, koniecznie sprawdźcie nasze poradniki:

Poradnik World of Tanks

Rozdział 1Jak zacząć grać w World of Tanks– rejestracja, instalacja, konfiguracja oraz wprowadzenie do gry
Rozdział 2Od czego zacząć grę w World of Tanks– poruszanie się po menu, zarządzanie garażem, opcje premium i jak korzystać z samouczka
Rozdział 3Jaki czołg wybrać w World of Tanks– wszystkie niezbędne informacje o czołgach i ich rodzajach wraz z szczegółowym opisem poszczególnych nacji
Rozdział 4Zniszcz i nie daj się zniszczyć w World of Tanks– jak przebijać wrogie czołgi oraz jak samemu bronić się przed penetracją, czyli jak zniszczyć przeciwnika samemu pozostając przy życiu
Rozdział 5Wszystko, co musisz wiedzieć o załodze w World of Tanks- po przeczytaniu tego rozdziału, szkolenie załogi na pewno nie będzie stanowić dla Was żadnego problemu, a wszelkie wskazówki pomogą Wam jeszcze lepiej wykorzystać czołgowy potencjał.
Rozdział 6Jak działają wojny klanów w World of Tanks– czym są klany, jak działają i co możecie zyskać przez przynależenie do jednego z nich? Tego dowiecie się z tego poradnika.
BONUSM22 Locust oraz 600 złota za darmo w World of Tanks!- czołg premium M22 Locust oraz 600 złota za darmo dla nowych graczy
BONUS
World of Warships
Emden oraz 2 miliony złotych za darmo w World of Warships! - niemiecki krążownik Emden Tier 2 oraz 2 miliony złotych dla nowych graczy
Nasz poradnik, podzielony na rozdziały, przeznaczony jest dla nowych graczy. Jeżeli jesteś doświadczonym graczem i chciałbyś zachęcić kolegów do wspólnej gry, koniecznie poleć naszą serię artykułów związanych z grą World of Tanks. Do zobaczenia na polu bitwy!

Idziecie na test publiczny? Podzielcie się z nami swoimi przemyśleniami. Dołączcie do naszej grupy Facebookowej – Testerzy Gier, aby dzielić się ciekawymi promocjami z naszą społecznością, zachęcamy także do polubienia naszego fanpage, aby być na bieżąco z newsami ze świata gier. Jeżeli lubicie także oglądać recenzje z gier zostawcie suba na naszym kanale YouTube.


Pamiętaj, aby przed zakupem zawsze sprawdzać cenę → Najniższe ceny gier znajdziesz na Ceneo.
Kupując za pośrednictwem naszego linku wspierasz rozwój naszego portalu, dziękujemy!


Dzięki, że doceniłeś nasz wkład i przeczytałeś ten wpis do końca! Jesteś częścią naszej społeczności i to od Ciebie zależą nasze dalsze kroki. Możesz nam pomóc:

  • zostawiając komentarz - wiele się nie napracujesz, a my dowiemy się na czym Ci zależy,
  • polub nasz fanpage na Facebooku, żebyś z łatwością otrzymywał informacje o naszej działalności,
  • daj znać znajomym - razem stworzymy wielką społeczność "Testerów Gier",
  • zasubskrybuj nasz kanał YouTube jeżeli chciałbyś, abyśmy publikowali więcej filmów.

Emilia Wyciślak

Polonistka, entuzjastka fantastyki, graczka RPG. W wolnym czasie, którego nie posiadam, pochłaniam dziesiątki książek, gier, filmów i seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *