Media Markt zwróci ci pieniądze za zakupy, jeśli Polska awansuje do półfinału MŚ!

Najwyraźniej promocja w Biedronce to nie wszystko. Okazuje się, że możemy odnaleźć w sobie żyłkę hazardzisty i o ile szczerze wierzymy w moc naszej drużyny narodowej, możemy ubić niezły interes.

Media Markt oznajmiło właśnie, że wszyscy, którzy zrobią zakupy za minimum 500 zł, mogą liczyć na jednorazowy zwrot pieniędzy za zakupy… o ile nasza drużyna narodowa przejdzie do półfinału. Akcją objęte są wszystkie produkty z wyłączeniem usług finansowych, kredytów konsumenckich, usług dostawy towaru, usług z kategorii Power Serwis, usług z kategorii Gwarancja Plus i innych, tym podobnych. Wyłączone z niej są również płatności w ratach oraz transakcje typu prepaid i przedpłata. To tak, jakby ktoś próbował zarobić na sklepie.

Kibicuj naszym i odbierz kasę

Promocja – czy raczej rodzaj zakładu – wygląda bardzo kusząco, trzeba jednak zastanowić się, jakie Polska ma szanse na wejście do półfinału. Wbrew pozorom, nie jest aż tak źle, drużyna nie prezentuje się najgorzej. Napastników mamy dobrych, bramkarzy i skrzydłowych też – jeśli ktoś więc ma na zbyciu jakąś ilość gotówki i chciałby zagrać w ten sposób – czemu nie?

Ostatecznie, jakby nie patrzeć, nic się nie traci. W przeciwieństwie do typowych zakładów, nawet, jeśli nasza drużyna nie wejdzie do półfinału, to i tak będziemy mieli te kilka produktów, które zakupimy w ramach konkursu. Media Markt ma do zaoferowania dużo gier, konsol i innych sprzętów, które mogą się nam przydać. Dodatkowo, jeśli tak czy siak planowaliśmy zakupy, będziemy mieli okazję na odzyskanie pieniędzy. Zawsze to odrobina ekscytacji.

Pełen regulamin promocji można znaleźć na tej stronie. Oczywiście, organizator zastrzega sobie prawo do przerwania eventu, ale raczej nic nie wskazuje na to, by Media Markt miało w najbliższym czasie zbankrutować. No chyba, że wszyscy się rzucą, a naszym rodakom uda się wykopać sobie drogę do półfinałów. Wtedy sklep może mieć pewne problemy finansowe.

Podoba wam się taki pomysł?

Dołączcie do naszej grupy Facebookowej – Testerzy Gier, aby dzielić się ciekawymi promocjami z naszą społecznością, zachęcamy także do polubienia naszego fanpage, aby być na bieżąco z newsami ze świata gier. Jeżeli lubicie także oglądać recenzje z gier zostawcie suba na naszym kanale YouTube.


Pamiętaj, aby przed zakupem zawsze sprawdzać cenę → Najniższe ceny gier znajdziesz na Ceneo.
Kupując za pośrednictwem naszego linku wspierasz rozwój naszego portalu, dziękujemy!


Dzięki, że doceniłeś nasz wkład i przeczytałeś ten wpis do końca! Jesteś częścią naszej społeczności i to od Ciebie zależą nasze dalsze kroki. Możesz nam pomóc:

  • zostawiając komentarz - wiele się nie napracujesz, a my dowiemy się na czym Ci zależy,
  • polub nasz fanpage na Facebooku, żebyś z łatwością otrzymywał informacje o naszej działalności,
  • daj znać znajomym - razem stworzymy wielką społeczność "Testerów Gier",
  • zasubskrybuj nasz kanał YouTube jeżeli chciałbyś, abyśmy publikowali więcej filmów.

Emilia Wyciślak

Polonistka, entuzjastka fantastyki, graczka RPG. W wolnym czasie, którego nie posiadam, pochłaniam dziesiątki książek, gier, filmów i seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *