CS:GO: Podsumowanie drużyn na turnieju StarSeries S3, zmiany w rankingu HLTV

W turnieju brało udział wiele drużyn, z różnych zakątków świata, niektóre z tych zespołów pokazały się z dobrej strony. Opiszę Wam, które według mnie zasługują na wyróżnienie w przeciągu całego turnieju.

Azja: Pierwszą drużyną, która zasługuje na uznanie jest to zespół MVP Project. Bardzo podobała mi się ich gra i walka do samego końca. Odpadli, ale pokazali bardzo dobrą grę, co spowodowało, że z chęcią oglądałem ich mecz. Może na początku nie było tego widać, ale później widziałem że gracze tej drużyny przyjechali do Kijowa, żeby się dobrze zaprezentować i to zrobili. Drugą drużyną jest TyLoo, chińska drużyna która już kilka razy występowała na turniejach międzynarodowych i jest to znany zespół. Zaprezentowali się także dobrze.

Ameryka Południowa: SK Gaming oraz Immortals, dwie drużyny które w CS:GO są bardzo dobrze znane i te dwie formacje odpadły z turnieju. Szczerze mówiąc, myślałem że SK Gaming pokaże się z lepszej strony. Wielokrotnie SK Gaming pokazywała, że mogą być mocnym przeciwnikiem dla innych drużyn na turniejach. Co mówić o Immortals? Podobała mi się w nich również chęć walki i dobrej gry.

Europa: Na pewno na wyróżnienie zasługują zwycięzcy turnieju, czyli FaZe Clan. Tak dobrze grającej drużyny nie widziałem na tym turnieju. Bardzo podobała mi się ich gra, pomysły i taktyka. Co więcej, zauważyłem u graczy to, że jak coś im nie wyszło w jednej akcji, w danej rundzie to błyskawicznie potrafili coś zmienić, co powodowało że przeciwnik nie miał kontroli nad tym, co się dzieje na mapie. Lubię oglądać ich grę, bo zawsze coś ciekawego pokażą, zaskoczą a mecz staje się ciekawszy. Następną drużyną jest G2.Esports. Nowa drużyna, która pokazała dość dużo na turnieju, ale odpadli. Astralis, o tej drużynie nie trzeba dużo mówić, bo każdy oglądający ich mecze wie, że grają fenomenalnie, ale w czasie finału musieli uznać wyższość FaZe Clan. Natus Vincere, drużyna której gra również mi się bardzo podobała, tak samo jak gra HellRaisers. Te dwie drużyny pokazały dużo dobrej gry. Po Fnatic spodziewałem się czegoś więcej, dobrze grali ale myślałem, że trochę lepiej wyjdzie im ten turniej.

Po turnieju, zmienił się ranking HLTV.

Miejsce Drużyna Punkty Zmiana
1. Astralis 1000
2. FaZe Clan 663 +2
3. Virtus.pro 601 -1
4. SK Gaming 493 -1
5. Natus Vincere 442 +1
6. North 431 -1
7. HellRaisers 280 +8
8. Immortals 259 -1
9. Fnatic 256 +2
10. G2 Esports 228 +6
      –––

Po tabeli widać, że pomiędzy Virtus.pro, a FaZe Clan jest aż 662 punkty różnicy.

Źródło tabeli: cybersport.pl

Pamiętaj, aby przed zakupem zawsze sprawdzać cenę → Najniższe ceny gier znajdziesz na Ceneo.
Kupując za pośrednictwem naszego linku wspierasz rozwój naszego portalu, dziękujemy!


Dzięki, że doceniłeś nasz wkład i przeczytałeś ten wpis do końca! Jesteś częścią naszej społeczności i to od Ciebie zależą nasze dalsze kroki. Możesz nam pomóc:

  • zostawiając komentarz - wiele się nie napracujesz, a my dowiemy się na czym Ci zależy,
  • polub nasz fanpage na Facebooku, żebyś z łatwością otrzymywał informacje o naszej działalności,
  • daj znać znajomym - razem stworzymy wielką społeczność "Testerów Gier",
  • zasubskrybuj nasz kanał YouTube jeżeli chciałbyś, abyśmy publikowali więcej filmów.

Mitchu

Od trzech lat interesuję się tematyką e-sportową, głównie Counter-Strike: Global Offensive. Zajmuję się nagrywaniem i montowaniem filmów, fotografią oraz uczę się grafiki komputerowej. W przyszłości chciałbym napisać książkę na temat CS:GO.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *