The Battle for Middle-Earth: Reforged: mamy pierwszy gameplay!

Są takie gry (bądź całe serie), do których z chęcią wraca się po kilkunastu, czy nawet kilkudziesięciu latach od ich debiutu na rynku.

Gracze to jednak bądź co bądź dosyć wybredna grupa odbiorców. Mimo tego, że do gry czujemy ogromny sentyment, to i nasze wymagania względem danego tytułu stają się coraz to większe.

W takiej sytuacji z pomocą przychodzą ludzie, którzy są zarówno fanami gry, jak i posiadają szereg niezbędnych umiejętności, aby stworzyć prawdziwe cudo. Niewątpliwie do tej grupy zalicza się ekipa, która właśnie opublikowała 18-minutowy materiał z rozgrywki z produkcji pt. The Battle for Middle-Earth: Reforged.

Ekipa odpowiedzialna za przeniesienie kultowej gry na silnik Unreal Engine 4 od ponad dwóch lat pracuje nad remakiem. Sami twórcy zapowiadają, że obecnie skupiają się na trybie sieciowym, a dopiero później wezmą się za kampanię dla jednego gracza. Zresztą, co tu dużo mówić – sami zobaczcie, jak obecnie prezentuje się stara nowa gra.

Oryginalna The Battle for Middle-Earth ukazała się w grudniu 2004 roku. Studio odpowiedzialnie za produkcję – Electronic Arts – widząc spory sukces pierwszej części, dwa lata później wydało kontynuację, która przyjęła się równie dobrze co pierwsza część.

Projekt powstaje całkowicie po godzinach, a jeżeli znajdzie się wśród was ktoś, kto potrafi w C++ i znajdzie kilka godzin w tygodniu, aby wesprzeć projekt, to na oficjalnej stronie twórców znajdzie wszystkie potrzebne informacje. Wszystkim fanom twórczości Tolkiena pozostaje trzymać kciuki, bo projekt zapowiada się naprawdę wyśmienicie.

Źródło

Chcesz więcej Władcy Pierścieni? Sprawdź naszą recenzję!

Zapomniany RTS, czyli Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie [recenzja]


Pamiętaj, aby przed zakupem zawsze sprawdzać cenę → Najniższe ceny gier znajdziesz na Ceneo.
Kupując za pośrednictwem naszego linku wspierasz rozwój naszego portalu, dziękujemy!


Dzięki, że doceniłeś nasz wkład i przeczytałeś ten wpis do końca! Jesteś częścią naszej społeczności i to od Ciebie zależą nasze dalsze kroki. Możesz nam pomóc:

  • zostawiając komentarz - wiele się nie napracujesz, a my dowiemy się na czym Ci zależy,
  • polub nasz fanpage na Facebooku, żebyś z łatwością otrzymywał informacje o naszej działalności,
  • daj znać znajomym - razem stworzymy wielką społeczność "Testerów Gier",
  • zasubskrybuj nasz kanał YouTube jeżeli chciałbyś, abyśmy publikowali więcej filmów.

Seweryn Kułak

Pasjonat gier komputerowych. Od dziecka ogrywa różne tytuły: od prostych symulatorów, po skomplikowane RPG i RTS. Z wykształcenia tłumacz j. angielskiego, który liczy, że kiedyś uda mu się zostać profesjonalnym tłumaczem gier komputerowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *