Satisfactory już dostępne na Steamie

Satisfactory od Coffee Stain Studios zawitało na platformę Steam. Produkcja jest dostępna w usłudze early access, a w dniu premiery (8 czerwca) można ją nabyć z rabatem 10%.

Satisfactory to pierwszoosobowa gra z otwartym światem, w której gracz wciela się w inżyniera. Jego zadaniem jest eksploracja nieznanej mu planety i budowanie coraz wydajniejszych fabryk, zajmujących się pozyskiwaniem cennych zasobów naturalnych. Planetę Massage 2(AB)b możemy przemierzać sami lub z innymi inżynierami w grze wieloosobowej (dla maksymalnie 4 graczy). Po więcej informacji i materiałów promocyjnych odsyłam na oficjalną stronę produkcji. W uproszczeniu – Satisfactory to gra podobna do Factorio (od Wube Software), ale w 3D.

Poniżej epicki zwiastun najnowszej aktualizacji o nazwie Update III, która wprowadza do gry sporo nowości, takich jak np. ciecze, rury i generatory.

Pierwsze wydanie Satisfactory miało miejsce już w marcu 2019 r. w early accessie sklepu Epic Games Store. O grze wspominaliśmy już w naszym podsumowaniu targów E3 2018.


Pamiętaj, aby przed zakupem zawsze sprawdzać cenę → Najniższe ceny gier znajdziesz na Ceneo.
Kupując za pośrednictwem naszego linku wspierasz rozwój naszego portalu, dziękujemy!


Dzięki, że doceniłeś nasz wkład i przeczytałeś ten wpis do końca! Jesteś częścią naszej społeczności i to od Ciebie zależą nasze dalsze kroki. Możesz nam pomóc:

  • zostawiając komentarz - wiele się nie napracujesz, a my dowiemy się na czym Ci zależy,
  • polub nasz fanpage na Facebooku, żebyś z łatwością otrzymywał informacje o naszej działalności,
  • daj znać znajomym - razem stworzymy wielką społeczność "Testerów Gier",
  • zasubskrybuj nasz kanał YouTube jeżeli chciałbyś, abyśmy publikowali więcej filmów.

Mikołaj Świdziński

Głównie interesuje się grami wideo, ale poza tym także technologią, motoryzacją i mediami audiowizualnymi. Jest fanem gier wyścigowych, nie lubi skomplikowanych strategii i horrorów. Na co dzień studiuje dziennikarstwo na UWr.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *