E3 2020 ponownie bez Sony!

E3 2020 zbliża się do nas wielkimi krokami. To największe wydarzenie w branży gamingowej od lat wiązało się z zapowiedziami nowych tytułów oraz informacjami ze świata hardware. Jednak wypadałoby zadać sobie pytanie: „Czy faktycznie możemy mówić o tej imprezie jako o największej?”. Jak się okazuje konsolowy gigant, Sony, już drugi rok z rzędu nie weźmie udziału w E3.

Przedstawiciel Sony Interactive Entertainment powiedział dla serwisu GameIndustry.biz „Mamy wielki szacunek dla ESA jako organizacji, ale niestety nie pojawimy się na E3 2020, ponieważ nie jest to stricte związane z kierunkiem, który obraliśmy w tym roku”. To, że firmy zabraknie podczas tegorocznych targów E3, nie jest zaskakujące. Z drugiej strony, już w tym roku swoją premierę ma PlayStation 5, a szczegóły konsoli wciąż nie są znane. Od czasu porzucenia E3, Sony dostarcza wiadomości za pośrednictwem innych środków, takich jak, chociażby State of Play.

A Wy co o tym sądzicie? Uważacie, że Sony dobrze postępuje, opuszczając E3? Według mnie, biorąc pod uwagę fakt, że Microsoft pojawi się na tej imprezie, jest to słaby ruch ze strony Sony. Premiera PlayStation 5 już w tym roku, a z dnia na dzień mam wrażenie, że zamiast wiedzieć więcej, to wiemy jeszcze mniej. Dajcie znać w komentarzach!

 

Źródło: Gameindustry.biz


Pamiętaj, aby przed zakupem zawsze sprawdzać cenę → Najniższe ceny gier znajdziesz na Ceneo.
Kupując za pośrednictwem naszego linku wspierasz rozwój naszego portalu, dziękujemy!


Dzięki, że doceniłeś nasz wkład i przeczytałeś ten wpis do końca! Jesteś częścią naszej społeczności i to od Ciebie zależą nasze dalsze kroki. Możesz nam pomóc:

  • zostawiając komentarz - wiele się nie napracujesz, a my dowiemy się na czym Ci zależy,
  • polub nasz fanpage na Facebooku, żebyś z łatwością otrzymywał informacje o naszej działalności,
  • daj znać znajomym - razem stworzymy wielką społeczność "Testerów Gier",
  • zasubskrybuj nasz kanał YouTube jeżeli chciałbyś, abyśmy publikowali więcej filmów.

Seweryn Kułak

Pasjonat gier komputerowych. Od dziecka ogrywa różne tytuły: od prostych symulatorów, po skomplikowane RPG i RTS. Z wykształcenia tłumacz j. angielskiego, który liczy, że kiedyś uda mu się zostać profesjonalnym tłumaczem gier komputerowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *