Ninja odchodzi z Twitcha. Będzie streamował wyłącznie na platformie Mixer.

Tyler Blevins, znany jako Ninja, to jedna z najbardziej znanych osób (jeśli nie najbardziej znana) w środowisku Fortnite. Ostatnio popularny streamer ogłosił, że odchodzi z Twitcha i przerzuca się na platformę Microsoftu – Mixer.

Sam Ninja przyznał, że zmiana „to powrót do korzeni”. Ostatnimi czasy, Tyler stracił na popularności, z powodu zmiany charakteru jego streama. Spadek popularności spowodowany jest również tym, że sam Fortnite znacząco stracił na popularności w ostatnim czasie.

Mixer to platforma streamingowa należąca do Microsoftu. Gigant z Redmond, niejednokrotnie próbował zwiększyć popularność swojej platformy, jednak bezskutecznie i to wciąż Twitch gromadzi najwięcej streamerów i widzów.

Ciekawe czy tym razem uda się zwiększyć zasięgi swojej platformy. Kanał jest już aktywny, a w ramach „mini promocji” możemy przez miesiąc subskrybować go całkowicie za darmo.


Pamiętaj, aby przed zakupem zawsze sprawdzać cenę → Najniższe ceny gier znajdziesz na Ceneo.
Kupując za pośrednictwem naszego linku wspierasz rozwój naszego portalu, dziękujemy!


Dzięki, że doceniłeś nasz wkład i przeczytałeś ten wpis do końca! Jesteś częścią naszej społeczności i to od Ciebie zależą nasze dalsze kroki. Możesz nam pomóc:

  • zostawiając komentarz - wiele się nie napracujesz, a my dowiemy się na czym Ci zależy,
  • polub nasz fanpage na Facebooku, żebyś z łatwością otrzymywał informacje o naszej działalności,
  • daj znać znajomym - razem stworzymy wielką społeczność "Testerów Gier",
  • zasubskrybuj nasz kanał YouTube jeżeli chciałbyś, abyśmy publikowali więcej filmów.

Seweryn Kułak

Pasjonat gier komputerowych. Od dziecka ogrywa różne tytuły: od prostych symulatorów, po skomplikowane RPG i RTS. Z wykształcenia tłumacz j. angielskiego, który liczy, że kiedyś uda mu się zostać profesjonalnym tłumaczem gier komputerowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *