Wiosenna promocja na GOGu!

Witajcie testerzy, gorący news z ostatniej chwili! Na GOG.com pojawiła się wiosenna promocja – 600 tytułów zostało przecenionych nawet do -90%.

Gigantyczna promocja dotyczy również kultowej i ukochanej przez graczy trzeciej części serii Might and Magic za zawrotną sumę 9,89 zł! Nikomu tej gry raczej nie trzeba przedstawiać i większość fanów ma ją na własność, zawsze jednak warto mieć odświeżoną wersję cyfrową tuż pod ręką, a raczej myszką! Do tego 40 groszy leci do naszego portfela! Żyć, nie umierać.

Kolejną, ciekawą grą jest Anomaly II. To strategia czasu rzeczywistego, dziejąca się w czwartej dekadzie XXI wieku. Gra wygląda bardzo ładnie i cieszy się dobrą opinią wśród graczy, którzy na różnych portalach nagradzali ją oceną 8/10! Anomaly oferuje również rozwiniętą kampanię z różnymi zakończeniami, co wśród RTS-ów nie jest czymś powszechnym!

Wybitnym tytułem, który osobiście polecam, jest Tyranny ze stajni Paradox Interactive. Gra, która niestety nie cieszy się taką popularnością jak Pillars of Eternity, a która nie odstępuje tej produkcji ani na krok. Sądzę również, że nawet ją przewyższa! Ten wybitny RPG przeceniony jest o aż 50% i kosztuje obecnie 53.89 zł. Rozsądny koszt za świetne dzieło, o którym już nawet kiedyś zdarzyło się naszej redakcji pisać!

Nie ma na co czekać, uczcijmy pierwszy dzień wiosny tą wspaniałą wyprzedażą!


Pamiętaj, aby przed zakupem zawsze sprawdzać cenę → Najniższe ceny gier znajdziesz na Ceneo.
Kupując za pośrednictwem naszego linku wspierasz rozwój naszego portalu, dziękujemy!


Dzięki, że doceniłeś nasz wkład i przeczytałeś ten wpis do końca! Jesteś częścią naszej społeczności i to od Ciebie zależą nasze dalsze kroki. Możesz nam pomóc:

  • zostawiając komentarz - wiele się nie napracujesz, a my dowiemy się na czym Ci zależy,
  • polub nasz fanpage na Facebooku, żebyś z łatwością otrzymywał informacje o naszej działalności,
  • daj znać znajomym - razem stworzymy wielką społeczność "Testerów Gier",
  • zasubskrybuj nasz kanał YouTube jeżeli chciałbyś, abyśmy publikowali więcej filmów.

Maksymilian Goszczycki

Absolwent Bezpieczeństwa Wewnętrznego Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, specjalizujący się w sprawach terroryzmu oraz konfliktów międzynarodowych i społecznych. Wychowany na strategiach fan RPG-ów. Od lat „złoty” gracz Ligi Legend. Zakochany w „małym trójmieście kaszubskim” i wiecznie tęskniący ku stolicy pierników.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *