Nowe Call of Duty. Czy to powrót do korzeni na który czekamy?

Od pewnego czasu dochodzą do nas coraz to nowsze pogłoski o nowych Call of Duty. Ale co już wiemy?

Wszystko zaczęło się od filmu na Youtube.

Youtuber o nazwie TheFamilyVideoGamers wrzucił film, na którym pokazuje maila którego dostał od anonima mówiącego że ma grafiki konceptowe nowego CoD’a pochodzące od pewnego źródła. We wcześniejszych wypowiedziach ludzi związanych z Activision można było usłyszeć jakoby seria miała wrócić do korzeni, co pokrywałoby się z nowymi „wyciekami”.

Jakie poszlaki mamy?

Wszystkie zdjęcia które mamy wskazują na front zachodni. Na powyższym zdjęciu, moim zdaniem, jest plaża Omaha z charakterystycznymi zaporami przeciwczołgowymi. Tym, co może potwierdzać moje przeczucia jest także to, że na większości artów widać amerykańskich żołnierzy w charakterystycznych mundurach Airborne.

Nazwa której możemy się spodziewać to podtytuł „WWII”, na co wskazuje zdjęcie wyżej. Aczkolwiek może się okazać, że tytuł jest roboczy i ulegnie zmianie.

Warto też tu wspomnieć o tym, że przed premierą Call of Duty: Infinite Warfare również otrzymaliśmy przecieki że CoD „wyleci w kosmos”.

Szczerze powiedziawszy czekam i trzymam kciuki żeby te pogłoski okazały się prawdą. A wy? Co sądzicie o powrocie do korzeni tej serii?


Pamiętaj, aby przed zakupem zawsze sprawdzać cenę → Najniższe ceny gier znajdziesz na Ceneo.
Kupując za pośrednictwem naszego linku wspierasz rozwój naszego portalu, dziękujemy!


Dzięki, że doceniłeś nasz wkład i przeczytałeś ten wpis do końca! Jesteś częścią naszej społeczności i to od Ciebie zależą nasze dalsze kroki. Możesz nam pomóc:

  • zostawiając komentarz - wiele się nie napracujesz, a my dowiemy się na czym Ci zależy,
  • polub nasz fanpage na Facebooku, żebyś z łatwością otrzymywał informacje o naszej działalności,
  • daj znać znajomym - razem stworzymy wielką społeczność "Testerów Gier",
  • zasubskrybuj nasz kanał YouTube jeżeli chciałbyś, abyśmy publikowali więcej filmów.

raNn

Od młodości zakochany w grach, wychowany na FPSach. Gram głównie na PC i PS4, ale jestem też dumnym posiadaczem kolekcji sprzętów Sony od PS1 do PS4 i handheldów. Poza grami interesuje się serialami, muzyką i horrorami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *