Pierwsza kobieta w… Overwatch!

Tracer, Widowmaker, Mei… to nie o nich dzisiaj mowa. Overwatch ma wiele żeńskich postaci, jednak zaledwie dwa dni temu, Overwatch League „wszedł w posiadanie” pierwszej, profesjonalnej graczki!

Kim Se-yeon, to kryjąca się pod nickiem Geguri, pierwsza kobieta w profesjonalnej lidze Overwatcha! 14 lutego oficjalnie podpisała współpracę z chińskim zespołem Shanghai Dragons, a jej ulubioną postacią jest Zarya. Oczywiście, nie jest to pierwsza kobieta w e-sporcie, jednak wiąże się z nią wielkie nadzieje.

Jak będzie sobie radzić Koreanka w e-sporcie, co by nie mówić, zdominowanym przez mężczyzn? Prawdopodobnie zaskakująco dobrze, na co mogą wskazywać wcześniejsze zawirowania wokół jej osoby. W czerwcu 2016 roku została bowiem oskarżona o używanie aimbota, ponieważ jej skill był za dobry, czas reakcji zbyt szybki, a ruch myszy nieludzki! Na szczęście, lub dla niektórych nieszczęście, Geguri obroniła się dzięki streamowi na żywo, który odbył się w specjalnym studio i udowodnił jej umiejętności!


Pamiętaj, aby przed zakupem zawsze sprawdzać cenę → Najniższe ceny gier znajdziesz na Ceneo.
Kupując za pośrednictwem naszego linku wspierasz rozwój naszego portalu, dziękujemy!


Dzięki, że doceniłeś nasz wkład i przeczytałeś ten wpis do końca! Jesteś częścią naszej społeczności i to od Ciebie zależą nasze dalsze kroki. Możesz nam pomóc:

  • zostawiając komentarz - wiele się nie napracujesz, a my dowiemy się na czym Ci zależy,
  • polub nasz fanpage na Facebooku, żebyś z łatwością otrzymywał informacje o naszej działalności,
  • daj znać znajomym - razem stworzymy wielką społeczność "Testerów Gier",
  • zasubskrybuj nasz kanał YouTube jeżeli chciałbyś, abyśmy publikowali więcej filmów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *