120 osób aresztowanych za cheatowanie w PUBG

Popularność Playerunknown’s Battleground rośnie i zatacza coraz szersze kręgi. Gra ta przyciąga przed ekrany miliony graczy, którzy z prawdziwą radością oddają się rywalizacji. Jak to zwykle bywa – pojawiają się cheaterzy.

Jak donoszą zagraniczne media, w Chinach problem stał się o tyle poważny, że musiała wkroczyć policja. Aresztowanych zostało sto dwadzieścia osób, które brały udział w procederze. Tworzyły one nielegalne oprogramowanie, które pozwalało na obserwowanie pola gry z góry, widzenie przez ściany, a także auto namierzanie innych postaci. Wszystko za sprawą zewnętrznych, stworzonych na własne potrzeby, złośliwych programów, które w dodatku reklamowały graczom różne produkty.

Spore zaskoczenie, że skala była aż tak duża, ale gra jest faktycznie popularna. Z drugiej strony, to już pewien znak czasów – obchodzenie pewnych zabezpieczeń w niektórych krajach jest już sportem narodowym.

Playerunknown Battlegrounds osiągnął pułap trzech milionów aktywnych graczy!


Pamiętaj, aby przed zakupem zawsze sprawdzać cenę → Najniższe ceny gier znajdziesz na Ceneo.
Kupując za pośrednictwem naszego linku wspierasz rozwój naszego portalu, dziękujemy!


Dzięki, że doceniłeś nasz wkład i przeczytałeś ten wpis do końca! Jesteś częścią naszej społeczności i to od Ciebie zależą nasze dalsze kroki. Możesz nam pomóc:

  • zostawiając komentarz - wiele się nie napracujesz, a my dowiemy się na czym Ci zależy,
  • polub nasz fanpage na Facebooku, żebyś z łatwością otrzymywał informacje o naszej działalności,
  • daj znać znajomym - razem stworzymy wielką społeczność "Testerów Gier",
  • zasubskrybuj nasz kanał YouTube jeżeli chciałbyś, abyśmy publikowali więcej filmów.

Emilia Wyciślak

Polonistka, entuzjastka fantastyki, graczka RPG. W wolnym czasie, którego nie posiadam, pochłaniam dziesiątki książek, gier, filmów i seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *