Pierwsze ważne wideo do Beyond Good and Evil 2 już jutro!

Ubisoft nie daje nam się nudzić – niedawno ogłosili na Instagramie, że już jutro doczekamy się pierwszego prototypowego wideo do Beyond Good and Evil 2. Jak sami twierdzą, wygląda i brzmi ono jeszcze okropnie, ale wiernym fanom nie powinno to przeszkadzać. Czy będzie to gameplay czy po prostu rzut oka na to, czego możemy się spodziewać? Zobaczymy.

Wielkie oczekiwania

Beyond Good and Evil cieszyło się wielką popularnością, toteż następna odsłona cyklu wyczekiwana jest przez ludzi z wypiekami na twarzy. Ponownie zobaczymy Jade, odważną dziennikarkę, która przeżywa masę fantastycznych przygód na odległej planecie Hillys. Tym razem będziemy mogli też stworzyć własną, indywidualną postać, która pozna przygotowany dla nas otwarty, bogaty świat. Chociaż tym razem fabuła przeniesie nas o dwieście lat do tyłu, to dzięki temu będziemy mogli w lepszy sposób wczuć się w klimat otaczających krain.

A jest co poznawać – zobaczymy wielkie kolonie, które swego czasu stworzyły Chiny i Indie, poznamy nowe religie oraz interesujących ludzi. Oprócz tego, zobaczymy też całe mnóstwo planet i będziemy powoli się pięli w górę – od zera do bohatera, jak to mówią.

To dobre wiadomości dla fanów poprzedniego tytułu. Być może Ubisoftowi uda się stworzyć własną odpowiedź na Mass Effect – dobrą, dojrzałą i długą. Czekamy!


Pamiętaj, aby przed zakupem zawsze sprawdzać cenę → Najniższe ceny gier znajdziesz na Ceneo.
Kupując za pośrednictwem naszego linku wspierasz rozwój naszego portalu, dziękujemy!


Dzięki, że doceniłeś nasz wkład i przeczytałeś ten wpis do końca! Jesteś częścią naszej społeczności i to od Ciebie zależą nasze dalsze kroki. Możesz nam pomóc:

  • zostawiając komentarz - wiele się nie napracujesz, a my dowiemy się na czym Ci zależy,
  • polub nasz fanpage na Facebooku, żebyś z łatwością otrzymywał informacje o naszej działalności,
  • daj znać znajomym - razem stworzymy wielką społeczność "Testerów Gier",
  • zasubskrybuj nasz kanał YouTube jeżeli chciałbyś, abyśmy publikowali więcej filmów.

Emilia Wyciślak

Polonistka, entuzjastka fantastyki, graczka RPG. W wolnym czasie, którego nie posiadam, pochłaniam dziesiątki książek, gier, filmów i seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *