Nintendo Switch powraca do sklepów!

Ci, którzy nie mieli okazji nabyć nowej konsoli z kuźni Nintendo, mogą czuć się zadowoleni, bowiem wygląda na to, że w przyszłym tygodniu powraca ona na sklepowe półki. Od 22 marca oczekujący na Nintendo Switch będą mogli je nabyć i na własnej skórze przekonać się, czy jest ona faktycznie tak dobra, jak ją opisują.

Nintendo zapewnia, że starało się wypuścić nową partię jak najszybciej, tym niemniej upewnili się najpierw, czy wszystko gra. Musieli mieć bowiem pewność, czy produkt przez nich wypuszczony spełnia wszystkie standardy i nie zawiedzie graczy. Jednocześnie, twórcy cieszą się, że fanom konsola spodobała się na tyle, iż domagali się jej powrotu na rynek.

Pośpiech jest… wskazany

Jednocześnie, Nintendo poleca, aby do sklepu zajrzeć jak najszybciej. Takie okazje – zwłaszcza te, które rządzą się tak zwaną zasadą niedostępności – mają to do siebie, że bardzo szybko wyczerpują towar. Nie trzeba mówić, że kiedy tylko się pojawią, znikną w trymiga. Warto więc należeć do grona szczęśliwców, którzy nabędą je pierwsi.


Pamiętaj, aby przed zakupem zawsze sprawdzać cenę → Najniższe ceny gier znajdziesz na Ceneo.
Kupując za pośrednictwem naszego linku wspierasz rozwój naszego portalu, dziękujemy!


Dzięki, że doceniłeś nasz wkład i przeczytałeś ten wpis do końca! Jesteś częścią naszej społeczności i to od Ciebie zależą nasze dalsze kroki. Możesz nam pomóc:

  • zostawiając komentarz - wiele się nie napracujesz, a my dowiemy się na czym Ci zależy,
  • polub nasz fanpage na Facebooku, żebyś z łatwością otrzymywał informacje o naszej działalności,
  • daj znać znajomym - razem stworzymy wielką społeczność "Testerów Gier",
  • zasubskrybuj nasz kanał YouTube jeżeli chciałbyś, abyśmy publikowali więcej filmów.

Emilia Wyciślak

Polonistka, entuzjastka fantastyki, graczka RPG. W wolnym czasie, którego nie posiadam, pochłaniam dziesiątki książek, gier, filmów i seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *