Intel Extreme Masters: Koniec gry dla Virtus.pro

Niestety, ale nie zobaczymy polskiej drużyny Virtus.pro w Spodku. Przegrywając z drużyną Heroic odpadają z turnieju, nie wychodząc przy tym z grupy.

To nie był udany występ dla Polaków, a mogę stwierdzić że najgorszy dotychczas. Na początku zmagań w grupie „B” Virtus.pro zagrało przeciwko Natus Vincere, bo dobrym początku, przegrany koniec. W drugim meczu, Polacy podejmowali rywala z Danii North, również ten mecz nie ułożył im się dobrze i ponieśli drugą porażkę z rzędu, co był katastrofą bo groziło im odpadnięcie z turnieju. Po krótkiej przerwie znów wyszli na pole gry, tym razem ich przeciwnikiem była amerykańska drużyna Cloud9. Virtus.pro nie dało wygrać nawet pięciu rund rywalom ze Stanów Zjednoczonych. Polacy pokonali Amerykanów 16:4. W ostatnim meczu, który teoretycznie dawał szansę drużynie Jakuba „kubena” Gurczyńskiego na awans, mecz z SK Gaming, wygrany 16:14. Chociaż też kibicom pewnie drżały nogi, bo z naprawdę dobrego i zarazem wysokiego prowadzenia, Brazylijczycy nagle zaczęli robić „comeback”, co ostatecznie wyszło bo zdobyli czternaście rund. Ostatni mecz miał być dowodem na to, że kiedy polska drużyna przegrywa dwa mecze i w sumie jej koniec turnieju się powoli zbliża to potrafi się podnieść, no ale niestety tak się nie stało. Co prawda całe spotkanie z drugą duńską drużyną Heroic zaczęło się w miarę dobrze to później Polacy „stanęli” w meczu. Po prostu nic im nie wychodziło, a Duńczycy bardzo dobrze poczuli się na mapie Nuke. Co więcej, drużyna Heroic pokonała pierwszych przeciwników „Virtusów” Natus Vincere 16:12.

Nie tak to sobie wyobrażaliśmy.

Ogromna szkoda, że odpadliśmy z tego turnieju. Oglądając mecz, nie wiedziałem jak mam się zachować, kiedy widziałem to, co robi nasza drużyna. Przegrywając dwa mecze, próbowali coś zmienić, przegrali dwa mecze, następnie wygrali dwa i ten jeden. Dalej, przy wyniku 15:10 dla Heroic, potrafili „powrócić” do wyniku 15:14. Niestety, nie udało się.


Pamiętaj, aby przed zakupem zawsze sprawdzać cenę → Najniższe ceny gier znajdziesz na Ceneo.
Kupując za pośrednictwem naszego linku wspierasz rozwój naszego portalu, dziękujemy!


Dzięki, że doceniłeś nasz wkład i przeczytałeś ten wpis do końca! Jesteś częścią naszej społeczności i to od Ciebie zależą nasze dalsze kroki. Możesz nam pomóc:

  • zostawiając komentarz - wiele się nie napracujesz, a my dowiemy się na czym Ci zależy,
  • polub nasz fanpage na Facebooku, żebyś z łatwością otrzymywał informacje o naszej działalności,
  • daj znać znajomym - razem stworzymy wielką społeczność "Testerów Gier",
  • zasubskrybuj nasz kanał YouTube jeżeli chciałbyś, abyśmy publikowali więcej filmów.

Mitchu

Od trzech lat interesuję się tematyką e-sportową, głównie Counter-Strike: Global Offensive. Zajmuję się nagrywaniem i montowaniem filmów, fotografią oraz uczę się grafiki komputerowej. W przyszłości chciałbym napisać książkę na temat CS:GO.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *