CDProjekt RED szuka testerów gier!

Marzy ci się praca w największej polskiej firmie produkującej gry? Współpraca z twórcami Wiedźmina 3: Dzikiego Gonu? Jeśli tak, to nic dziwnego, ponieważ CD Projekt RED jest nie tylko prężnie rozwijającą się jednostką, to także światowa marka, z której jesteśmy bardzo dumni. Dobre wieści są takie, że właśnie postanowili szukać testerów gier.

Co trzeba umieć?

Wymagania są stosunkowo krótkie i niezbyt długie. Trzeba posiadać umiejętności analitycznego myślenia, umieć pracować pod presją czasu, być systematycznym, lubić gry (rzecz jasna) oraz znać w stopniu bardzo dobrym język angielski. To ostatnie jest szczególnie istotne, bo CV i list motywacyjny załączyć trzeba właśnie w angielskim. Opisywaliśmy już, na czym polega praca testera gier, jak się do tego zabrać i jak się na tym zarabia. Praca w takim środowisku może okazać się dla wielu gwiazdką z nieba. Jest to jednak pełen etat w Warszawie, w wygodnym, pięknym biurze z tym, co się lubi robić. Zachęcamy do podjęcia wyzwania!

Osoby zainteresowane mogą więc już teraz składać CV do CD Projekt RED.


Pamiętaj, aby przed zakupem zawsze sprawdzać cenę → Najniższe ceny gier znajdziesz na Ceneo.
Kupując za pośrednictwem naszego linku wspierasz rozwój naszego portalu, dziękujemy!


Dzięki, że doceniłeś nasz wkład i przeczytałeś ten wpis do końca! Jesteś częścią naszej społeczności i to od Ciebie zależą nasze dalsze kroki. Możesz nam pomóc:

  • zostawiając komentarz - wiele się nie napracujesz, a my dowiemy się na czym Ci zależy,
  • polub nasz fanpage na Facebooku, żebyś z łatwością otrzymywał informacje o naszej działalności,
  • daj znać znajomym - razem stworzymy wielką społeczność "Testerów Gier",
  • zasubskrybuj nasz kanał YouTube jeżeli chciałbyś, abyśmy publikowali więcej filmów.

Emilia Wyciślak

Polonistka, entuzjastka fantastyki, graczka RPG. W wolnym czasie, którego nie posiadam, pochłaniam dziesiątki książek, gier, filmów i seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *