Arise: a Simple Story zapowiedziane podczas State of Play od PlayStation!

Wrześniowe State of Play już za nami, a główną uwagę zebrał sequel od Naughty Dog – The Last of Us 2. Swoje „trzy grosze” dołożył jednak Techland. Nie pokazał on co prawda kolejnych materiałów z Dying Light 2, ale zapowiedział całkowicie nową produkcję – Arise: A Simple Story, która swoją drogą zapowiada się naprawdę ciekawie.

O czym zatem jest ten tytuł? Przede wszystkim twórcy – Piccolo Studio postanowiło spróbować swoich sił w branży gier, porzucając przy tym swoje dotychczasowe zajęcia. I można śmiało powiedzieć, że o tym właśnie jest Arise: A Simple Story. To opowieść, w której wątpliwość i odwaga stawiane są jako synonimy, a nasze życie kształtowane jest zarówno przez szczęśliwe, jak i smutne chwile i wspomnienia.

Przygodę zaczynamy od… a w sumie nie będę Was zanudzał i z miejsca zaproszę Was do obejrzenia poniższego trailera zapowiadającego grę:

Kluczowym aspektem gry ma być jej klimat. Już na zwiastunie możemy zobaczyć piękne krajobrazy, które jak zapowiadają twórcy, mają się zmieniać w zależności od naszych emocji, czy od tego, jak poprowadzimy narrację w grze.

Niestety, to by było na tyle informacji. Twórcy zapowiedzieli, że premiery gry możemy się spodziewać „wkrótce”. Nie wiemy także, czy gra zadebiutuje również na inne platformy niż PS4. Pozostaje nam jedynie czekać na więcej informacji zarówno od twórców, jak i samego Techlandu.


Pamiętaj, aby przed zakupem zawsze sprawdzać cenę → Najniższe ceny gier znajdziesz na Ceneo.
Kupując za pośrednictwem naszego linku wspierasz rozwój naszego portalu, dziękujemy!


Dzięki, że doceniłeś nasz wkład i przeczytałeś ten wpis do końca! Jesteś częścią naszej społeczności i to od Ciebie zależą nasze dalsze kroki. Możesz nam pomóc:

  • zostawiając komentarz - wiele się nie napracujesz, a my dowiemy się na czym Ci zależy,
  • polub nasz fanpage na Facebooku, żebyś z łatwością otrzymywał informacje o naszej działalności,
  • daj znać znajomym - razem stworzymy wielką społeczność "Testerów Gier",
  • zasubskrybuj nasz kanał YouTube jeżeli chciałbyś, abyśmy publikowali więcej filmów.

Seweryn Kułak

Pasjonat gier komputerowych. Od dziecka ogrywa różne tytuły: od prostych symulatorów, po skomplikowane RPG i RTS. Z wykształcenia tłumacz j. angielskiego, który liczy, że kiedyś uda mu się zostać profesjonalnym tłumaczem gier komputerowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *