Dlaczego czekam na film Pokemon? Nie z takich powodów, jak inni

Wiadomość o tym, że dostaniemy film – i to pełnometrażowy – o Pokemonach, zelektryzowała cały Internet. To jak powrót myślami do dzieciństwa, kiedy oglądaliśmy namiętnie serial i graliśmy w gry.

Chociaż efekty specjalne nie wyglądają w tym serialu aż tak pięknie, jakby się wydawało (Pokemony nie wyglądają aż tak naturalnie, aczkolwiek i tak fantastycznie), to całość wygląda po prostu przecudownie. Ryan Reynold (Deadpool!) jako detektyw Pikachu, posługujący się ludzką mową, jest po prostu fenomenalny. Trailer ukazał się pięć dni temu, już ma 40 milionów wyświetleń, a ludzie po prostu wariują z radości. Doczekaliśmy czasów, kiedy nasze ukochane kieszonkowe potwory pojawią się na ekranie kin!

Detective Pikachu

Ludzie cieszą się, bo Detective Pikachu to element fantastycznej nostalgii. Zgadzam się z nimi, ale to nie jest powód, dla którego ja czekam na ten film. Uważam, że fenomen Pokemonów już dawno zasłużył na live action, przeniknął bez pardonu do mainstreamu, a w dodatku stanowi po prostu fantastyczną mieszaninę tego, co znamy i kochamy. Ja czekam na Detective Pikachu, ponieważ uważam, że Pokemonom już od dawna należy się miejsce na kinowym podium. Filmy pełnometrażowe, animowane z tej serii, były lepsze i gorsze (nie zagryźcie mnie, ale po latach uważam, że Film Pierwszy był nieco cienki), ale nigdy nie dostały się do ludzkiej świadomości tak mocno. Teraz na nowo wybuchnie pokemania, a co za tym idzie, dostaniemy jeszcze więcej gier.

Tak, Detective Pikachu może oznaczać, że jakaś firma weźmie się porządnie za prawdziwe RPG w świecie Pokemonów! Może wyjdą nowe, równie ciekawe co Pokemon Go gry mobilne. Fandom – który i tak ma się świetnie – odżyje jeszcze bardziej. Można powiedzieć, że to woda na młyn dla doskonałego wręcz ożywienia świata, który tak znamy i kochamy. Oby to wyszło dobrze.

Dołączcie do naszej grupy Facebookowej – Testerzy Gier, aby dzielić się ciekawymi promocjami z naszą społecznością, zachęcamy także do polubienia naszego fanpage, aby być na bieżąco z newsami ze świata gier. Jeżeli lubicie także oglądać recenzje z gier zostawcie suba na naszym kanale YouTube.

I oczywiście – odwiedźcie nas na Discordzie!


Pamiętaj, aby przed zakupem zawsze sprawdzać cenę → Najniższe ceny gier znajdziesz na Ceneo.
Kupując za pośrednictwem naszego linku wspierasz rozwój naszego portalu, dziękujemy!


Dzięki, że doceniłeś nasz wkład i przeczytałeś ten wpis do końca! Jesteś częścią naszej społeczności i to od Ciebie zależą nasze dalsze kroki. Możesz nam pomóc:

  • zostawiając komentarz - wiele się nie napracujesz, a my dowiemy się na czym Ci zależy,
  • polub nasz fanpage na Facebooku, żebyś z łatwością otrzymywał informacje o naszej działalności,
  • daj znać znajomym - razem stworzymy wielką społeczność "Testerów Gier",
  • zasubskrybuj nasz kanał YouTube jeżeli chciałbyś, abyśmy publikowali więcej filmów.

Emilia Wyciślak

Polonistka, entuzjastka fantastyki, graczka RPG. W wolnym czasie, którego nie posiadam, pochłaniam dziesiątki książek, gier, filmów i seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *