Mistrzostwa Polski w Heroes of Might and Magic III – jeszcze można się zapisać!

Heroes of Might and Magic III to gra, którą zna i lubi niemal każdy. Teraz można zostać Mistrzem Polski i udowodnić wszystkim nasze niebagatelne umiejętności!

Zapisy na turniej w Heroes of Might and Magic kończą się za cztery dni, toteż kto chce jeszcze skorzystać z okazji, niech biegnie i pędzi. Organizuje go Jaskinia Behemota, która ustaliła szereg zasad. Oto niektóre z nich:

  • „każdy z każdym”, czyli wszyscy grają na własny rachunek,
  • za wygraną 1 punkt, za przegraną 0, za remis 0,5 punkta,
  • gra w fazie grupowej odbywa się na takich mapach jak: Jebus Cross, Balance 2.0, Arena Konwentowa

Należy posiadać kompletną grę Heroes of Might and Magic III, a także dodatek Horn of Abyss i nakładki z tournament rules. Gracze, którzy zajmą miejsca na podium, uzyskają nagrody rzeczowe, zwycięzca będzie z kolei nosił tytuł Mistrza Polski, uznawany przez większość środowiska.

Nic, tylko się zapisywać – wchodzimy na tę stronę i… do boju!

Emilia Wyciślak

Polonistka, entuzjastka fantastyki, graczka RPG. W wolnym czasie, którego nie posiadam, pochłaniam dziesiątki książek, gier, filmów i seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *