Od teraz możesz zagrać różowym Darthem Vaderem w Battlefroncie 2

Pomysłowość graczy – co często powtarzamy – nie ma końca. W tym wypadku mowa tu o dość kreatywnej odpowiedzi na słowa jednego z dyrektorów EA, który powiedział, że przecież nikt nie chce różowego Dartha Vadera…

Różowy Darth Vader w Battlefront 2 to odpowiedź jednego z graczy na słowa Blake’a Jorgensona, który zapowiedział, że mikropłatności we względzie kosmetyki są niedopuszczalne, bo nikt nie chce znanego wszystkim Sitha w różowym kolorze. Jak się okazało, nie miał on racji – użytkownikom najwyraźniej bardzo odpowiadałby ten stan rzeczy, ponieważ stworzyli sobie moda (do pobrania tutaj), który pokazuje Vadera właśnie w pięknym odcieniu różu.

To nie pierwsza taka graczowska idea. Innym razem stworzyli mod, który pozwala w Battlefront 2 na podmianę Kylo Rena na Matta (pobieramy tutaj), technika radarowego. To nawiązanie do słynnej parodii Saturday Night Live, w której Adam Driver wcielił się w Kylo Rena udającego zwykłego pracownika Najwyższego Porządku.

Podoba wam się?


Pamiętaj, aby przed zakupem zawsze sprawdzać cenę → Najniższe ceny gier znajdziesz na Ceneo.
Kupując za pośrednictwem naszego linku wspierasz rozwój naszego portalu, dziękujemy!


Dzięki, że doceniłeś nasz wkład i przeczytałeś ten wpis do końca! Jesteś częścią naszej społeczności i to od Ciebie zależą nasze dalsze kroki. Możesz nam pomóc:

  • zostawiając komentarz - wiele się nie napracujesz, a my dowiemy się na czym Ci zależy,
  • polub nasz fanpage na Facebooku, żebyś z łatwością otrzymywał informacje o naszej działalności,
  • daj znać znajomym - razem stworzymy wielką społeczność "Testerów Gier",
  • zasubskrybuj nasz kanał YouTube jeżeli chciałbyś, abyśmy publikowali więcej filmów.

Emilia Wyciślak

Polonistka, entuzjastka fantastyki, graczka RPG. W wolnym czasie, którego nie posiadam, pochłaniam dziesiątki książek, gier, filmów i seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *