Wiemy już, kiedy będzie wczesna beta Life is Feudal!

Life is Feudal bez wątpienia wniesie coś nowego do świata gier. Odkryliśmy, jaka jest data ukazania się otwartej bety na Steamie, co więcej – to już za chwilę!

Life is Feudal to bardzo interesujące RPG, w którym wcielać będziemy się w średniowiecznego chłopa, rzemieślnika, rycerza czy nawet szlachcica. W tej sandboxowej nieco grze wszystko zależeć będzie od tego, jak się wybijemy w społeczeństwie, a także, w jakich relacjach przebiegnie nasza gra z gildią i innymi graczami. To fascynujący system społeczności, który troszkę przypomina Rust, ale miejmy nadzieję, że zaprezentuje się nam mniej brutalnie (choć mowa tu o niekoniecznie wyrozumiałej epoce). Zero fantastyki, tylko surowe realia.

Od 11 stycznia – jeśli zapłacimy te niespełna sto złotych za grę – będziemy mogli cieszyć się dostępem do otwartej bety. Trzymamy kciuki, żeby gra okazała się dobra!


Pamiętaj, aby przed zakupem zawsze sprawdzać cenę → Najniższe ceny gier znajdziesz na Ceneo.
Kupując za pośrednictwem naszego linku wspierasz rozwój naszego portalu, dziękujemy!


Dzięki, że doceniłeś nasz wkład i przeczytałeś ten wpis do końca! Jesteś częścią naszej społeczności i to od Ciebie zależą nasze dalsze kroki. Możesz nam pomóc:

  • zostawiając komentarz - wiele się nie napracujesz, a my dowiemy się na czym Ci zależy,
  • polub nasz fanpage na Facebooku, żebyś z łatwością otrzymywał informacje o naszej działalności,
  • daj znać znajomym - razem stworzymy wielką społeczność "Testerów Gier",
  • zasubskrybuj nasz kanał YouTube jeżeli chciałbyś, abyśmy publikowali więcej filmów.

Emilia Wyciślak

Polonistka, entuzjastka fantastyki, graczka RPG. W wolnym czasie, którego nie posiadam, pochłaniam dziesiątki książek, gier, filmów i seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *