CS:GO: Wyróżnieni gracze turnieju StarLadder i-League StarSeries Season 3

Długo się nad tym zastanawiałem, ale mogę stwierdzić, że jest kilku zawodników którzy zaskoczyli mnie swoją grą na turnieju w Kijowie.

Nikola „NiKo” Kovač zrobił na mnie ogromne wrażenie, bardzo mi się podobała jego gra i myślę, że nie tylko mnie. Nie bez przyczyny został wybranym najlepszym graczem całego turnieju. W grze NiKo podoba mi się to, że nawet jak zostaje sam na dwóch, czy trzech przeciwników może wygrać rundę. To zawodnik, który według mnie jest najlepszy na świecie. Nie piszę tego, bo „tak”, tylko widziałem jak on grał podczas ostatniego turnieju i to co robił, było świetne, naprawdę bardzo dobre. Przypomnę tylko, że jego transfer z mousesports do FaZe Clan wyniósł 500.000$. Teraz już wiem, dlaczego tak dużo.

Finn „karrigan” Andersen to kolega NiKo z drużyny. Również bardzo utalentowany zawodnik, co udowodnił na tym turnieju. Patrzyłem na jego grę i naprawdę, robił niesamowite akcje.

Ladislav „GuardiaN” Kovács, zawodnik drużyny Natus Vincere, w której pełni rolę snajpera (AWP). Podobała mi się jego gra z AWP na tym turnieju, jest to zawodnik który bardzo pewnie czuje się w roli AWP-era. Był taki turniej w tamtym roku (nie pamiętam dokładnie nazwy), ale to co robił GuardiaN jako snajper to było coś niesamowitego. Na’Vi ma bardzo dobrego gracza, jeśli chodzi o snajperkę.

Kirill „ANGE1” Karasiow, gracz drużyny HellRaisers, który na tym turnieju pokazał że HellRaisers ma wielu uzdolnionych zawodników, szczególnie że niektóre jego akcje to było zaskoczenie i takie „WOW”.

Aleksandr „s1mple” Kostyliev, można go lubić, nie lubić ale trzeba powiedzieć że jest to doskonały gracz, kompletny i też potrafi grać ze snajperką i czuje się z tą bronią bardzo dobrze.

Marcelo „coldzera” David, grający na co dzień w brazylijskiej formacji SK GAMING. W swojej grze dysponuje refleksem, dobrym ustawieniem, co pokazał również na turnieju. Podoba mi się jego gra.

Lukas „gla1ve” Rossander na turnieju zabłysnął niezwykłym sprytem, szczególnie na mapie Nuke, kiedy zrobił bardzo ciekawą akcję.

Nicolai „dev1ce” Reedtz, doskonały snajper drużyny Astralis, również jak pozostali wymienieni powyżej, czuje grę z AWP.


Pamiętaj, aby przed zakupem zawsze sprawdzać cenę → Najniższe ceny gier znajdziesz na Ceneo.
Kupując za pośrednictwem naszego linku wspierasz rozwój naszego portalu, dziękujemy!


Dzięki, że doceniłeś nasz wkład i przeczytałeś ten wpis do końca! Jesteś częścią naszej społeczności i to od Ciebie zależą nasze dalsze kroki. Możesz nam pomóc:

  • zostawiając komentarz - wiele się nie napracujesz, a my dowiemy się na czym Ci zależy,
  • polub nasz fanpage na Facebooku, żebyś z łatwością otrzymywał informacje o naszej działalności,
  • daj znać znajomym - razem stworzymy wielką społeczność "Testerów Gier",
  • zasubskrybuj nasz kanał YouTube jeżeli chciałbyś, abyśmy publikowali więcej filmów.

Mitchu

Od trzech lat interesuję się tematyką e-sportową, głównie Counter-Strike: Global Offensive. Zajmuję się nagrywaniem i montowaniem filmów, fotografią oraz uczę się grafiki komputerowej. W przyszłości chciałbym napisać książkę na temat CS:GO.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *