CS:GO: Virtus.pro nie dało rady pokonać Fnatic. Polacy odpadają z turnieju

 To była bardzo dotkliwa porażka dla drużyny Virtus.pro. Fnatic okazało się znacznie lepszą drużyną.

Mecz rozpoczął się na mapie de_Inferno, wygrana runda nożowa, wybór stron, Virtus.pro zaczęło po stronie antyterrorystów z uwagi na to, że wygrali rundę „nożową”, która pozwala na wybranie sobie strony i zaczęło się to, co było w sumie początkiem końca, bo już w pierwszej rundzie pistoletowej, Virtus.pro zostało pokonane przez zespół ze Szwecji. I to tak naprawdę, zadecydowało o dalszym przebiegu spotkania. Virtus.pro chciało w jakikolwiek sposób zagrozić swoim przeciwnikom, ale nie dali rady. Fnatic okazało się być za mocne.

Polacy przez cały czas próbowali przeciwstawić się drużynie olofmeistera, jednak nim z tego pozytywnego nie wynikło. Szwedzi doskonale przygotowani do tego meczu, wiedzieli jak atakować i bronić bombsite’ów. Można powiedzieć, że dwie rundy, TYLKO dwie rundy wygrane przez Virtusów to sukces w tym meczu. Naszym zawodnikom nie wychodziło absolutnie nic, to był mecz „jednej drużyny”. Po wygraniu pierwszej i drugiej rundy myślałem, że coś się zmieni ale to były tylko moje marzenia.
Najlepszym zawodnikiem po stronie Fnatic był Dennis „dennis” Edman, zdobył 20 fragów na 10 „zginięć”.. Po stronie Virtus.pro najlepszym zawodnikiem był Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski, uzyskał dwa razy mniej fragów od dennisa oraz cztery „zginięcia” więcej.

Co było błędne w zespole Virtus.pro?

Przede wszystkim brak pewności siebie, niepewne decyzje, straty, to wszystko spowodowało że nie było szans na jakąkolwiek walkę. To, że wygrali dwie rundy, dobrze ale dlaczego nie wygrali tych rund szesnaście? Nie wiem, co się dzieje z naszą drużyną. I też zauważyłem, że Fnatic było pewne przy swoich atakach, czy obronie. Bardzo dobra gra spowodowała, że Fnatic przeszło dalej, a Virtus.pro odpadli. Teraz można rozmawiać o tym na „gorąco”, ale oni sami muszą przeanalizować wszystko na spokojnie. Cóż można więcej mówić, smutek.

Virtus.pro vs. Fnatic 2:16 (2:13, 0:3)

Skład drużyn:
Virtus.pro: pashaBiceps, Snax, NEO, byali, TaZ

Fnatic: dennis, flusha, olofmester, JW, KRIMZ
 


Pamiętaj, aby przed zakupem zawsze sprawdzać cenę → Najniższe ceny gier znajdziesz na Ceneo.
Kupując za pośrednictwem naszego linku wspierasz rozwój naszego portalu, dziękujemy!


Dzięki, że doceniłeś nasz wkład i przeczytałeś ten wpis do końca! Jesteś częścią naszej społeczności i to od Ciebie zależą nasze dalsze kroki. Możesz nam pomóc:

  • zostawiając komentarz - wiele się nie napracujesz, a my dowiemy się na czym Ci zależy,
  • polub nasz fanpage na Facebooku, żebyś z łatwością otrzymywał informacje o naszej działalności,
  • daj znać znajomym - razem stworzymy wielką społeczność "Testerów Gier",
  • zasubskrybuj nasz kanał YouTube jeżeli chciałbyś, abyśmy publikowali więcej filmów.

Mitchu

Od trzech lat interesuję się tematyką e-sportową, głównie Counter-Strike: Global Offensive. Zajmuję się nagrywaniem i montowaniem filmów, fotografią oraz uczę się grafiki komputerowej. W przyszłości chciałbym napisać książkę na temat CS:GO.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *