CS:GO: Bardzo ambitne plany Ladislava „GuardiaNa” Kovács’a

Natus Vincere osiągnęło bardzo dobry wynik podczas trwającego turnieju na Ukrainie. GuardiaN chce być najlepszym snajperem.

Jak sam GuardiaN przyznał w całym wpisie, jego drużyna naprawdę bardzo dobrze spisała się podczas turnieju StarLadder i-League StarSeries Season 3. W fazie grupowej nie przegrali ani jednego spotkania, to samo było w dalszej części gry, ale już w półfinale nie zdołali pokonać Astralis. W swoim wpisie na Facebooku, GuardiaN przyznał również że cieszy się z osiągnięcia swojej drużyny na tym turnieju, walczyli i dali z siebie wszystko, to było widać. Zawodnik ze Słowacji powiedział również, co może być lepsze w grze drużyny. Przede wszystkim muszą trochę popracować nad „map pool”. Jeżeli to poprawią to mogą być zdecydowanie silniejszym składem, a byli już takim w okresie turnieju DreamHack Cluj-Napoca do MLG.
Ladislav „GuardiaN” Kovács odniósł się również w tej kwestii do trenera (Andrey „Andi” Prokhorov przyp.red), który według niego zrobił bardzo dużą pracę z zespołem Na’Vi. Pracował z każdym osobno, oglądał dema, bardzo dobrze ich przygotował pod każdy mecz. GuardiaN skomentował też sytuację, która była w przeszłości pod kątem jego osoby, to znaczy chodzi o to, że miał on taką pewną „blokadę”, mógł grać długo ale nic z tego dobrego nie wychodziło. Również brak motywacji. To już jednak minęło i teraz dobrze wie, że jak będzie dalej tak pracował to osiągnie to, co sobie zaplanował. Co więcej, wierzy w swoje możliwości i doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że może być najlepszym snajperem na świecie.

Czy faktycznie GuardiaN może być najlepszym snajperem na świecie?

Oczywiście, że może być najlepszym snajperem, z jego ambicjami, motywacją do dalszego działania, uważam że może on być tym „TOP1” na świecie. Pamiętam doskonale jego akcje z różnych spotkań, to co niekiedy robił grając z AWP to było istny kosmos. Grał wprost rewelacyjnie. Osobiście, życzę mu tego bardzo, a wiem że dla takiego zawodnika jak on jest to bardzo realne.


Pamiętaj, aby przed zakupem zawsze sprawdzać cenę → Najniższe ceny gier znajdziesz na Ceneo.
Kupując za pośrednictwem naszego linku wspierasz rozwój naszego portalu, dziękujemy!


Dzięki, że doceniłeś nasz wkład i przeczytałeś ten wpis do końca! Jesteś częścią naszej społeczności i to od Ciebie zależą nasze dalsze kroki. Możesz nam pomóc:

  • zostawiając komentarz - wiele się nie napracujesz, a my dowiemy się na czym Ci zależy,
  • polub nasz fanpage na Facebooku, żebyś z łatwością otrzymywał informacje o naszej działalności,
  • daj znać znajomym - razem stworzymy wielką społeczność "Testerów Gier",
  • zasubskrybuj nasz kanał YouTube jeżeli chciałbyś, abyśmy publikowali więcej filmów.

Mitchu

Od trzech lat interesuję się tematyką e-sportową, głównie Counter-Strike: Global Offensive. Zajmuję się nagrywaniem i montowaniem filmów, fotografią oraz uczę się grafiki komputerowej. W przyszłości chciałbym napisać książkę na temat CS:GO.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *