Dwa zwycięstwa Virtus.pro nad Astralis

Astralis wygrał ostatnio turniej Intel Extreme Masters w Katowicach, natomiast w lidze ESL Pro League już tak dobrze sobie nie poradzili.

Podobno zmiennicy również są dobrem dla drużyny, ale chyba nie dla samego Astralis.

Virtus.pro po porażce i ostatecznie słabym wyniku podczas Intel Extreme Masters w Katowicach „podniosło się z kolan”. W ESL Pro League wygrali dwa mecze ze zwycięzcą turnieju w Polsce. Chociaż prawda jest taka, że Astralis grało nie w swoim pełnym składzie, lecz ze zmiennikiem, a był nim Danny „zonic” Sørensen.
Na pierwszej mapie, którą było Inferno, Polacy wygrali wysoko i w sumie po pierwszej połowie równie wysoko prowadzili. Po pierwszej połowie meczu wynik na korzyść Virtus.pro 13:2, a więc była to bardzo duża przewaga rund. Ciekawym elementem był fakt, że dopiero w rundzie numer siedem Duńczycy zdobyli pierwszą rundę w tym meczu. Po przerwie, drugą połowę zaczęliśmy od wygrania rundy pistoletowej i teoretycznie miało dojść do zakończenia meczu, ale wtedy to właśnie koledzy gla1ve’a zaczęli robić „comeback”, choć zdobyli tylko siedem rund, co dało ostateczny wynik na tej mapie 16:8 na korzyść Polaków.

Jak się nie da na Inferno, to może da się na Nuke?

A prawie to powiedzenie moje by się sprawdziło, gdyby nie to, że Duńczycy tę mapę również przegrali. Tutaj już gra była bardzo wyrównana i tak naprawdę to Polacy mogli ją przegrać. Dużą zasługą na mapie Nuke była dobra postawa jednego gracza, zonica. Nawet wyszli na prowadzenie, ale Virtus.pro to drużyna z charakterem, która łatwo się nie poddaje i pokazała to w tym meczu, remisując, a później wygrywając cały mecz 19:15.

Warto przypomnieć, że podczas tego spotkania miała miejsce dogrywka.


Pamiętaj, aby przed zakupem zawsze sprawdzać cenę → Najniższe ceny gier znajdziesz na Ceneo.
Kupując za pośrednictwem naszego linku wspierasz rozwój naszego portalu, dziękujemy!


Dzięki, że doceniłeś nasz wkład i przeczytałeś ten wpis do końca! Jesteś częścią naszej społeczności i to od Ciebie zależą nasze dalsze kroki. Możesz nam pomóc:

  • zostawiając komentarz - wiele się nie napracujesz, a my dowiemy się na czym Ci zależy,
  • polub nasz fanpage na Facebooku, żebyś z łatwością otrzymywał informacje o naszej działalności,
  • daj znać znajomym - razem stworzymy wielką społeczność "Testerów Gier",
  • zasubskrybuj nasz kanał YouTube jeżeli chciałbyś, abyśmy publikowali więcej filmów.

Mitchu

Od trzech lat interesuję się tematyką e-sportową, głównie Counter-Strike: Global Offensive. Zajmuję się nagrywaniem i montowaniem filmów, fotografią oraz uczę się grafiki komputerowej. W przyszłości chciałbym napisać książkę na temat CS:GO.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *